Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha annyira rosszak a francia...

Ha annyira rosszak a francia autók mint ahogy mondják akkor miért van belőlük olyan sok az utakon?

Figyelt kérdés

Itt is és a totalcar népítéletben is olvastam hogy elektronikus hibák a jellemzők, de van ezeken kívül más apróbb, de annál bosszantóbb gond is. A Renault Megane I-ről sok rosszat hallottam,pl hogy az index nem működött rendesen, mégis sok mindenki jár olyan kocsival.

A Scenicről se túl sok jót olvastam, volt aki azt írta hogy mindig attól félt hogy mikor gyullad ki a szervízlámpa, mégis sok Scenic tulaj van.


2011. máj. 13. 21:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"C15 ös volt a kis genya"


Gratulálok fiam, vettél egy használt kishaszongépjárművet ki tudja mennyi kilométerrel és te azt vártad hogy majd hibátlanul kimegy a világból és te meg száguldozni fogsz az 1.0-s motorral. Az ilyen emberekre a közútkezelő 20 éves használt VW-it is rá lehetne sózni és azt hinné hogy jó üzletet csinált... bocs erre tényleg nem lehet mit mondani, de használt autók között nincs olyan hogy francia, német, japán vagy svéd: olyan van amivel törődött a gazdája meg amivel nem. Te az útóbbiból vásároltál be.

2011. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szerinted melyik franciák a jók?
2011. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nem, életbe nem vettem volna magamnak ekkora szart, franciát alapból nem, ennyire régit végképp nem, amúgy meg igenis rohadt sok különbség van a használt autók közt is.

Ezt most nincs időm kirészletezni, mayd nagyából holnapután. És nem, nemvártam, hogy kimennyen a világból, csak maximum annyit, hogy 3 napig egyhuzamba müködjön. Túl nagy kívánság volt :D

2011. máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, a használtautó vásárlás mindig lutri, pláne a haszongépeké, pláne a használt francia haszon gépeké.


Ha ez vigasztal (tudom nem) én egy jó állapotúnak tűnő golfot vettem (még szervízbe is vittük állapotfelmérésre), ami elvileg a megbízhatóság jelképe (legalábbis sokan annak mondják). Ehhez képest folyamatosan, mindig van vele valami szívás... Jó nem katasztrófális dolgok, de havonta szerelgetni kell valamit....


Szóval a használtautó vásárlás sajnos ilyen dolog...

2011. máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!