Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ez az Octavia szerintetek?...

Jó ez az Octavia szerintetek? Megéri az árát? A km nem sok picit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 06:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

183e km kicsit sok....1,6 motor,benzines.....

Szép autó,ha érdekel menj el és nézd meg.Valószínü az árából is engednek.

2011. ápr. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó de a véleményed érdekelne. Szerinted jó vétel? A km nagyon sok? Te ennyiért vennél 2000 előtti kocsit? Te mennyit adnál érte?
2011. ápr. 30. 07:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Kívülről nagyon szép, de egy sok kilométeres autónál mindenre oda kell figyelni. Egyébként egy 99-es Octaviáért jó ez az ár, de lehet, hogy alkudni tudsz belőle.
2011. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez minimálisan, vagy semennyire nincs visszatekerve, tehát ha kevesebb km-rel vennéd meg, abba is lenne ennyi. Tehát korrektek. Megéri az árát szerintem, engem az 1.6-os benzines riaszt el, 12 éves létére simán megzabál vegyesbe 10 litert. Ha neked ez annyira nem számít vedd meg, ha igen akkor vegyél inkább japán autót. Üdv
2011. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos,a 10 l igaz, ellenben a motor 300e km-t simán kibír, talán még többet is. Bár lehet,hogy már ebben is volt annyi óratekergetés előtt. Az ára jó!
2011. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a 183ezer kilómétert még szorozd be 2-vel, és akkor lesz reális. Érdekes, hogy a belsejéről nincs kép, ez arra utaal h vagy le van lakva, vagy pedig kikopott az üléshuzat, fénylik a váltó és a kormány, ami megint csak sok kilóméterre vezethető vissza. Én másikat néznék a te helyedben, de te tudod.
2011. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Hát a fogyasztás helyett nekem fontosabb az hogy jó megbízható autó legyen, szóval nem olyan fontos a fogyasztás. Azt hogyan lehet megtudni hogy pontosan hány km-t futott?

2011. ápr. 30. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
sehogy:S
2011. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi km reális egy ennyi idős autónál, ha nincs lelakva és nincsenek karosszéri javítási nyomok akkor valószínűleg jó vétel, az meg tévhit, hogy a nagyobb motor minden esetben többet fogyaszt, a kisebb blokk erőtlenebb, többet kell pörgetni ezért fogyaszt az is rendesen. A másik meg az, hogy egy ekkora kasznihoz kell az 1.6-os motor.
2011. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem a nagy motor miatt írtam, hogy többet eszik, hanem azért, mert 12 éves a motorja. Értelmezd már picikét mit mond a másik és utána okoskodj.
2011. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!