Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octávia 1,9 Tdi 3...

Skoda Octávia 1,9 Tdi 3 évest, megéri megvenni használtan?

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen dízelt szeretnék venni 1,9 tdi motorral, Octáviát vagy valami hasonlót.

Vélemény? -)


2010. jún. 2. 20:02
 1/7 anonim válasza:

szia

mi február környékén vettünk oylat és 5éveset,remekül működik.a család szereti,nagyon keveset fogyat...:Dsztem megéri:D

2010. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Nekem most Seat Toledóm van 2001-es évjáratú 1,9 motorral, nagyon jó kocsi, sajnálom eladni, de már lassan 10 éves.

Végtelen km-t és balesetmentes közlekedést kívánok!-)

2010. jún. 2. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen megéri, nekünk is 1,9tdi octaviánk van, 3éves. Imádjuk.

2010. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Munkahelyemen van ilyen autó és egy alkalommal a munkatársammal teszteltük. Nincs még benne 30000Km de több dieselben ülve ez elég lomhának;vérszegénynek tűnt mindkettőnk számára.

Egy közel 20q-s autóhoz kevés az 1.9-es motor.

Pláne,ha benne van a család a plussz 400kg-al.

2010. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!-)
2010. jún. 3. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éves Octáviában már van 2.0TDI is (140Le,320Nm). Süti, olcsón. Ennyi idős Skoda már nem készült adagolós 1.9TDi-vel, én úgy tudom, csak adagolófúvókással (PDTDI).

A legfontosabb, h ne leharcolt ex-céges verda legyen. Hivatalos, általad választott szervízben történő állapotfelmérés hasznos lehet (kb. 10.000 Ft). Szeretik tekergetni az órákat.. A www.totalcar.hu/nepitelet oldalon hasznos infókat lehet találni.

2010. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz!-)
2010. jún. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!