Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a Tauris Samba Robogó?...

Milyen a Tauris Samba Robogó? Külsőleg, Motorilag?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy milyen, azt nem tudom, de a neve vicces :D
2011. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemrégiben vettem egy piros 50 cm3-es Tauris Sambát a külseje és főleg az ára miatt. 200 ezerért új robogót venni 2 év garanciával, ráadásul egy olyan motorral, melyben Mikuni karbi van gyárilag, azért nem semmi. Még egy szupi dobozt is adtak hozzá. Külsőleg nagyon szép kis robogó, ráadásul nekem a helyi közlekedésre untig elég. Noha megvan az "A" kategóriás jogsim is, de nagyobb motorral venni pár lőerőért többszázezer pluszt ráadásul kifizetni regadó, vizsgáztatás, stb. miatt nem volt érdemes. Mindenesetre kitűnően össze van rakva és a kezdeti hibái után, amit gariban kicseréltek, megbízhatóan üzemel és keveset fogyaszt. A hibái is érdekesek voltak. Először a benzincsap adta meg magát(leált a motor), mely a kipucolás után(belefújás) megjavult. Ezek után a benzin is kezdett csöpögni a karbicsekből, hát kicserélték a csapot. Utólag kiderült, hogy a csepegésért a karbulátor a hibás, melyben a tűszelep nem zárt. A karbulátort is kicserélték garanciában szintén Mikunira, miután helyreált a rend. Miután a szervízben, melyben nagyon készségesek és segítőkészek voltak még nem volt hasonló problémájuk (karbi úszó)a Mikuni karbulátorokkal, ezért ajánlom mindenkinek, akinek elegendőek a kismotor paraméterei.
2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!