Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A németek nem tudnak autót...

A németek nem tudnak autót gyártani?

Figyelt kérdés

Egyre több embertől hallom, hogy jó, jó hogy BMW meg Mercedes, de egyre több a hibás kocsi, jaítgatni kell őket.

Egyedül talán az Opel a jó autót. De, a németek nem tudnak autót gyártani.

Igaz ez?


2011. febr. 2. 12:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34" Köszönöm hogy tisztelettel írtál a válaszaimról. Tényleg nem ért még el 100 000 kilométert a Lexusom,csak az a baj hogy nem is fog. Akkor nálam már jön a csere. A mai autók többsége ennyi ideig nyújt szuper minőséget,utána jöhetnek elő a gyengeségek. Akiket ismerek és megtehetik,60-100 ezer kilométernél már cseréli is az autóját. Ennyit meg szinte bármelyik felső kategóriás autó röhögve kibír. Még annyi,bár ezt nem tudhattad,hogy én, a csávó egy 45 év feletti családapa vagyok. De ezzel semmi gond. Talán ezért is vagyok megfontoltabb.

2011. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A BMW soha nem tudott, soha nem is fog jó autót gyártani. "

Na azért itt álljunk meg egy pillantásnyi időre. Te tudod miről beszélsz egyáltalán? Mert saját tapasztalat szerint a legelső 5-ös szériából ami nekünk volt az átkosban, lefutott 1,2 millió kilométert. És ez nem valami névtelen anonim oldalon hallott dolog, ez megtörtént. A 3 milliós szervizszámlán meg mit csodálkozol? 12 hengeres luxusautót csak az vegyen aki aztán fizeti is."


-Nekem volt BMW-m és tényleg egy rakás szar volt.Egyébként a bömmös nagyon megosztja az embereket.Vannak olyanok,akik szentül hiszik,hogy tökéletes és biztosan így is tapasztalták,de vannak olyanok is,akiknél folyton-folyvást beszart.

2011. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülye kérdés! A használt autóknál sokkal jobban számít, hogy a gazdá(i)ja mennyire viselte gondját. A mi 10 éves e39 525d-kel semmi baj nincs, pedig 240000 km van benne. Az ismerősömékében is kb ugyanennyi van, mégis elszakadt a vezérműlánc. Gazdája válogatja
2011. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

hát öszintén megmondom én német párti vagyok...

opelunk van(1990es omega kombi)

nem egy erőgép,de tud menni hogyha kell...

235ezer km lesz benne lassan,tavaly lettek kicserélve a gyári lengéscsillapítok...meg ilyenek

nem mondom hogy hibátlan...vannak hibái de egy nagyon jó autó

2011. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!