Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simson motorokat elkezdték...

A simson motorokat elkezdték ujra gyártani?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a simsonokat ujra gyártyák-e mert volt rolla szó ,de nem tudom hogy tényleg ujra gyártyák-e ,nem tudjátok véletlenül??? Hogy ha ujragyártyák akkor hol lehet utánna nézni,vagy valamit erről az egészről.


köszi????


2010. aug. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,németországban most építenek teljesen új,gyárival megegyező blokkot,de nagyon drágán,ennyi az egész!
2010. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nagyon nehéz válaszolni.

Elvileg igen, de nem minden alkatrész új, van ami felújított. Nemtudom pontosan mik, de azthiszem a váz és a blokk felújított. Itt egy német link, de nem sok mindent mond:

[link]

2010. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen és azt elfelejtettem mondani, hogy az árából majdnem kapsz egy új aprilia rs-t.
2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

500 ezer forint körül vannak, de annyit meg is érnek.

Annyiért kérheted 5 sebességgel, versenygyújtással, 70-es 4 felömlős hengerrel, meg rá való rezóval.

Aztán akkor sehol nem lesz az RS

2010. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy ilyen új simsonra még én is befizetnék...
2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem az oldalt amit a 2. válaszoló belinkelt és a Simson S51 forintba átszámolva több mint 600.000Ft.

Ennyi pénzből egy szerelővel is fel lehet újíttatni 2 ilyet simán.

2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!