Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted normális, hogy az...

Szerinted normális, hogy az opel astra f 1.4 autóm városban 12-13 litert egyen?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
2011. jan. 8. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hátha ugy vezetsz h pörgeted a motort,és lámpátol lámpáig örült modon vezetsz,akk ez lehetséges,és normális!
2011. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.... Odafigyelve az én 1,4 es verdám pontosan a fele ennek.. Sztem egy hibakód kiolvasás nem ártana.. Lambdaszonda első körben szerintem.
2011. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok más is rengeteget számít, amit nem közöltél, mégpedig:

Milyen távolságot teszel meg egy indulás után. Milyen időpontban teszed ezt, a hét melyik napján. Ha télen, rövid távon és végig megy a fűtőmotor meg a hátsó ablak- tükörfűtés stb. attól még jó lehet az autó és fogyaszthat is ennyit.

Ha végigmész nyáron éjjel kettőkor a városon Albertfalvától a Megyeri csárdáig, biztos nem fogyaszt ennyit, ha igen, akkor rossz.

2011. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik nem tudnak vezetni.
2011. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Figyelj 59 % ! Nem azt mondtam hogy bírálju, hanem azt hogy ez normális -e?! Elhiheted ,hogy nem gyorsulok lámpátol -lámpáig te majom!
2011. jan. 8. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez bizony valóban sok.

Nézesd meg hozzáértövel, de a lambdaszonda hibája is produkálhat ilyen szép kis átlagot.

Nekem 2.2-es omegám van, ami batár nagy és városban 12-vel eljárok.

2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én 1.4-es C14SE Caravan Astrám eszik 6 litert, igaz nagyon finoman van hajtva. Szerintem az egy kicsit sok, át kéne nézni a dolgokat.
2011. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt teheti akár egy rég elfeledett légszűrő vagy benzinszűrő is! Ha rossz a termosztátod,egy NEM üzemmeleg motornál lehet üa. növekedés is. És még 1001 ok,de ez a 10-14L kicsit tényleg soknak hangzik. A jó öreg 1.6 16v-s F-esem eszik nagy hidegben városban 10L-t.
2011. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon sok.
2011. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20:37-al értek egyet. Télen, városban, rövid távokon használva (mondjuk 10km-ig bezárólag), indulás előtt jégvakarás alatt melegítve belefér a 10-11l. Több már nem nagyon.
2011. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!