Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Legolcsóbban mennyiért tudnék...

Legolcsóbban mennyiért tudnék városban normális, jó állapotú lakáshoz jutni?

Figyelt kérdés
Leendő férjemmel közös otthonunk lenne... Egyenlőre még baba nélkül élnénk!
2009. szept. 23. 12:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Vételár érdekelne!
2009. szept. 23. 12:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így túl tág, azért nem érkezik válasz szerintem.Nagyban függ attól, hogy körülbelül hol (város alatt melyiket érted), és körülbelül mekkorát vennétek.

Rosz környéken, ultra pici lakást már 1 millióért is vehetsz, pici lakás jó környéken pár millió, és ahogy nő az ingatlan mérete úgy emelkedik az ára is. Körülbelül, de ez még mindig csak általánosság...meg zagyva.

Pl mi éppen most Bp 13. kerületben lakunk jó körnéyéken, a lakásunk 44 nm, el lehet adni kb 15 millióért. Itt ezen a környéken szerettünk volna családi házat, hát annyi pénzünk sosem lesz 30millió és afölött, de Dunakeszin nézelődünk, és ott 30 millióból például palotát tudnánk venni. Pedig nincsen mesze Pesttől...


Szóval minden mindentől függ.

2009. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ingatlanhírdetéseket kéne átnézni. Van olyan oldal ahol a max. vételárat is be lehet irni.
2009. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vételár attól is függ, hogy melyik városban akarsz lakást venni???...


Mert egészen más árak vannak Győrben, mint Nyíregyházán, vagy Miskolcon, vagy Budapesten...


SŐT, még Bp-en belül is egészen más árak vannak (Csepel és a 8.kerület a legolcsóbb, Rózsadomb a legdrágább)...


SŐT, teljesen más ára van egy panellakásnak, mint egy téglából épült kistársasházban levő lakásnak...


VAGY : jóval drágább egy újonnan épített vagy frissen felújított lakás, mint egy felújítandó...


Én pár napja néztem körül a neten, azt láttam, hogy Bp-i 40-50 nm-es igazán jó kis lakások olyan 10-12millió közötti árakon futnak! (Volt közöttük még budai ajánlat is!)


[link]


[link]

2009. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisdani19830112 válasza:

Ház is jó?: Mindegy legyen nem? Mekkora városra gondolsz?!: Vegyük például a közepeseket: 30-40 ezer fő lakossal. A kis ház olyan 8 millió, a közepes 15, a nagy 40-50 millió. A luxushàzak 100 milliónál kezdődnek. A lakás ( bérházi) 10 millió kb.

Szeged típus városokban( kiscity: pl Pécs is ilyen): Ott a kisház olyan 15 millió, de inkább 18. A közepes ház 40 millió, a nagy 8, a luxus 150 milliótól indul.

Fővárosban: Kisház 30-40 millió.

New York és egyéb amcsi városban olyan 200 millió a kisház magyar pénzben.

2023. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisdani19830112 válasza:
Plusz válasz: A nem jó állapotú ( nem ragyog) de lakható házak olcsóbbak. Később ráértek tartozni: szobafestés, gáz bevezetés stb. A legfőbb villany és valami fűtés legyen. Jó a központi is, és nem baj ha nem méregdrága okoskütyü a kazán. A hitelt én mellőzném lehetőleg. Ha később szerzel meg valamit, sokkal jobb mint ha valaki telhetetlen aztán mi van ha nem tud törleszteni.
2023. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!