Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalatok 125-150 es...

Mi a tapasztalatok 125-150 es 4T robogókról? Milyet érdemes venni max 190 000 FT ből

Figyelt kérdés

Tavasszal veszek egy robogót a fent említett kategóriában. Keret: 100-190 ezer Ft. Követelmények: kevés fogyasztás, megbízhatóság, csomagtartó ülés alatt, lehetőleg nagy. nem kell kihegyezett 20+LE-s gép, azért akarok 4T-t.

Már van amit kinéztem, de nem írom, hogy ne befolyásoljak senkit.

És nem sértésből, de jó lenne ha olyanok írnának akik maguk szerelték, és nem pár évesen kapták 14 éves korukba, aztán amikor megunták, bedobták a sufniba.


2011. jan. 4. 13:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

szerintem a következő elég jól néz ki: [link]

[link]

[link]

ezek elég jól néznek ki. de ennyiért nemnagyon találsz magyar okmányokkaal jó állapotút. szerintem 300 000-et rászánhatnál. hosszútávon megéri.

2011. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

köszi! látom te a yamahákat részesíted előnyben.


azt nem írtam hogy olyat keresek amiből van 50 es verzió és nagyon hasonlít rá vagy teljesen ugyan olyan :)

2011. jan. 4. 14:53
 3/27 A kérdező kommentje:
(várom a további javaslatokat, főleg oylanaokat aminek van 50 es testvére)
2011. jan. 4. 15:17
 4/27 anonim ***** válasza:
Gilera runner!!
2011. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
az nagyon jó kis moci, de sajna nem fér bele a keretbe a 4 ütemű:S alig van belőle ami van neten az 250ezer
2011. jan. 4. 21:21
 6/27 anonim ***** válasza:
szia. első vagyok. ne haragudj, de te azt sem írtad, hogy 50-esként szeretnéd használni. legközelebb, ha nem akarod, hogy (szerinted) hülyeséget írjunk, akkor kérnénk több infót... igen előnyben részesítem a Yamahákat, de ugyanúgy a Hondát, Suzukit, Kawasakit is. mivel elég keveset szánsz rá, Suzuki volt, amiből találtam érvényes okmányokkal. ha nem érdekelnek a lóerők, akkor talán értelmesebb lenne legálisan egy 50essel közlekedni, és azt nagyobb valószínűséggel találsz ennyiért. remltem, hogy tetszettek az "ajánlatok", de kereshetsz jobbat. sok sikert, és széles utat! :)
2011. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Suzuki*

*Yamaha

2011. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocsi, félreértettem a kommentedet.
2011. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Első: oké értem! és tényleg köszi, én vagyok a hibás h nem írtam h 50 esként akarom használni! De amúgy tényleg az lenne a cél. és köszi a tippeket, jó kis mocik!


4T ket nézek csak, azokból viszont az 50ccm esek siralmasan gyengék. leginkább városban használnám, de ha az 50 km/h utazó tempó is épphogy megvan, akkor sokszor volt már hogy hiába a buszsáv + motor, kb semmivel se gyorsabb.



(azért akarom 50 esként használni, mert ezek a 4 ütemű 125-150ccm es robeszek, igazából nem tudnak annyit h megérje rendszámoztatni, mert ha már autópályán 2 személlyel tudnék vele utazni, van benne annyi erő és futómű, akkor simán megérné. de ezekkel még nem lehet. meg persze ha a pénz nem számítana akkor igazából vennék valami úh 300-500ccm es új robogót. amik nem is fogyasztanak sokkal többet mint a kiszemeltjeim.)

2011. jan. 5. 08:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek Kedves Kérdező! Én 2004-ben vettem (akkor 450EFt-ért) Honda SCV 100-as robogót. Igaz, elől dobfékes, ami valljuk be, kicsit régi konstrukció. Maga a motor nagyon nyomatékos, szépen gyorsul, kb. 80-85-öt megy. 2 év alatt 26000km-t mentem vele. Nem pizzafutárkodtam, csak megszállott "motoros" kamasz voltam. Nagyon jó alapokat ad, majdnem úgy be lehet dönteni 1-1 kanyarban, mint egy sportmotort :D Én 230EFt-ért adtam el 3 éves korában. EGY BAROM VOLTAM! Sajnos, vannak még ilyenek mint én, és 4-5000km-es gépeket lehet venni 180-220 között. Ennyiért kínai sz@rt adnak manapság. Ez viszont: HONDA.
2011. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!