Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet olcsón benzinhez jutni?

Hol lehet olcsón benzinhez jutni?

Figyelt kérdés
Szerbiába nem éri meg egy tankért átmenni. Gázosítás túl drága. Etanolra átállni is egy év mire megtérül. Más megoldás nincs?
2011. jan. 2. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mi zugkutakra járunk. próbáltunk már párat, egyik helyen vizezett volt a benzin, azóta a közelébe se megyünk.

ha szerbiát említetted, akkor gondolom nem BP-i vagy.


nos, a bp-eiknek mondom, hogy van egy jó kút a Kamaraerdőnél, régen valami mechanikai művek telepe volt ott, a 87es busz végállomásánál.

normális a kutas, lehet kártyával is fizetni.

2011. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2 éve 224 volt 1 liter benzin, kellett volna venni 55 tartálykocsival ... :)
2011. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Sehol,olcsó benzin nem létezik!

A mai keresetekhez viszonyítva 200-250 forintos benzinár lenne reális,de már az egész világ irreális.Nem lesz jó vége...

2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lukoil lukoil :D IGEN ISTENITEM A lukoilt én is ott tankolok csak sajnos becsödölnek és eladják a részvényeket a molnak szóval úgyan annyi lesz mindehol az ár :D -12 FT-tot befogjuk bukni és mindehol 370 lesz a benzin :D diesel párti vok :D de ez már nagy szivás hogy 400 ft lesz a benzin?
2011. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

12:55-ös!

Fele benzin fele etanol mehet átalakítás nélkül?

2011. jan. 2. 14:58
 16/18 anonim ***** válasza:
másik vagyok... mehet .. csak egy idő után széteszi a gumi tömitéseket. ha ez megéri neked akkor hajrá..
2011. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajna mást nem tehetsz mint hogy igyekszel minél olcsóbb és eldugottabb benzinkutat keresni, ahol még próbálják lejjebb tartani az árakat. Nálunk is van két autó, az egyik céges, így arra fizetnek mindent, a másik a garázsban fog állni most egy darabig, mert egyszerűen nem tehetjük meg hogy ilyen árak mellett autózzunk. Ha két irányba megyünk, akkor valamelyikünk buszozik, nem probléma! Próbáljatok spórolni a benzinnel, mást nem lehet tenni, igyekezzetek buszozni, gyalogolni amikor csak lehet, tavasszal pedig biciklizni. Tudom hogy nem mindig megoldható, de sajna ilyen világban élünk.
2011. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kb.egy éve így tankolunk,fele-fele.Az egyik autónk egy mitshu,a másik egy suzuki swift.Még nem volt baj velük.
2011. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!