Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen hirdetésekben hol...

Az ilyen hirdetésekben hol van az átverés (nagyon jó kocsi nagyon olcsón)?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt komolyan lehet venni? Miért van néha nagyon jó kocsi nagyon olcsón?

komoly válaszokat irjatok


2011. szept. 28. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy átverés, de azért légy óvatos.


A vámot, egyebeket kalkuláld be.


Autót ugyan nem, de én is szoktam műszaki cuccokat venni az Ebey-en, mert sokkal olcsóbb, és még semmivel nem volt soha probléma.

2011. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az ebay-en van-e minimálár mint a vaterán, de ha van akkor lehet hogy ez csak a becsalogató, és a minimálár meg be van lőve 15 millió huf-ra. Amúgy a licit végéig van még 8 nap. Sokan úgy licitálnak, hogy kivárnak az ucsó pillanatig, és akkor tesznek rá. Ha be van állítva, hogy az utolsó 1 percben érkezett licit esetén plusz 5 perc legyen a lejárat, ennek az összegnek a többszöröse is lehet a vételár (sztem lesz is)


Ennyiért amúgy nem lenne drága, de :

- be kell hozni (nem lesz olcsó)

- autót és sose vennék próba és élőben látás nélkül

- vámot kell fizetni

- itthon üzembe kell helyezni

- súlyadó, tankolás, biztosítás

- alkatrész: nem olcsó


Azt hiszem talán a bugatti veyronnál van, hogy 4000 km-enként elvben gumit kell(ene) cserélni, és mivel speckó gumi, egy szett valami 1 milla. Nem tartom kizártnak hogy itt is vannak ilyenek, vagy legalábbis ehhez hasonló dolgok... Ja és persze ha szerelni kell, lehet kivinni Bécsbe vagy a jóég tudja hova...

2011. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy konkrétan egy Replikát fogsz kapni!!! Azért ez nagyon olcsónak tűnik!! Ennyiből itthon sem kapsz egy 'Húúú de' Luxus vagy sport autót,"csak" egy alsóközépkategóriás osztályút!!!
2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem a vételár, pusztán itt áll a licit.
2011. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy 70-80 000 eurós autó.

Árveréses szitu,ez a kezdő licit.

Trükkös reklám is lehetne,pl. ez az önrész amire még rájön a banki finanszírozás.

De csalók előszeretettel operálnak ilyen "alkalmi" vételt hirdetve,hogy aztán emelt díjas számon cseveréssz velük.

Más svindlerek foglaló címén csalnak ki némi pénzt és utaltatnak anonim számlákra balekoktól akik még hisznek a mesében.

:))

2011. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ez egy 70-80 000 eurós autó. "


Ahogy fentebb is írtam, még nagyon nagyon sok idő van a licit végéig, és az idő előrehaladtával a licitek és az ár exponenciálisan növekszik. Azóta még csak 1 nap telt el, és már 50.000-en áll....



"Trükkös reklám is lehetne,pl. ez az önrész amire még rájön a banki finanszírozás. "


Nem hiszem, ez egy sima Lamborghini bolt, ami így árul. Kint népszerű a netes vásárlás, főleg az ebay-ezés, nem véletlenül lett a világ egyik legnagyobb cége. A szalonnak is megéri így értékesíteni, mert kisebb kiadással több eladást tudnak realizálni...


"De csalók előszeretettel operálnak ilyen "alkalmi" vételt hirdetve,hogy aztán emelt díjas számon cseveréssz velük. "


Ez egy normális szalonnak tűnik, a rate-elése is egész jó. Amúgy ez kint nem divat, a másik lehúzása, h*lyének nézése, csak nálunk...


"Más svindlerek foglaló címén csalnak ki némi pénzt és utaltatnak anonim számlákra balekoktól akik még hisznek a mesében. "


Igen, ezeket hívják spam-nek. De mégegyszer: ez egy sima lambo szalon. A minimálárat valószínüleg megadták, ráfázni biztosan nem fognak, nem h*ék...


Szóval 1 nap alatt 15e-ről felment 50e-re, és még mindig rengeteg idő van. Lesz az 100e is, de inkább az utolsó napon lesz majd érdekes megfigyelni az ár alakulását...

2011. szept. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megint megtalált a Főkötözködő ...

Szóval.

Drága Felebarátom OFF amit művelsz.

A kérdésre válaszolj és ne az én hozzászólásomat boncolgasd mondatonként ízekre szedve.

Felhívom a figyelmedet arra is,hogy nem csak a konkrét autó kapcsán hanem általánosságban is hangzott el pár kérdés melyeket megválaszoltam - veled ellentétben.

Tehát nem a Lambó szalont minősítettem.

Több koncentrálást,egyéni gondolatokat !

:p))

2011. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló is én voltam, azt hiszem abban voltak eredeti gondolatok :)


Nem azért kötözködöm amúgy mert ez a hobbim, csak sajnos abból indulunk ki amit Mo-n (ebben a becsületesség szintjén nulla országban) látunk. Külföldön azért másképp működnek a dolgok, nem mindig minden átverés ami olcsó, ez csak nálunk divat. Persze kint is vannak csalók, átverések de korántsem olyan számban mint kis hazánkban, ahol külön, nemzeti szintű iparágak épülnek erre :(


Amúgy a kérdésre is válaszoltam, leírtam hogy miért olcsó, és hogy valszeg az ár többszöre is lesz a végén, illetve hogy ez egy szalon, tehát a hirdetés valszeg nem átverés (ez is benne volt a kérdésben).


Love, peace, stb... és figyeljük hol lesz a licit 6 nap múlva...

2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OK !

Privi ment,nézzük a licitet !

Kellemest !

:p))

2011. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 óra 26 m 30 s (október 6, 2011 15:52:19 PDT)

Licit történet:

19 ajánlat

Jelenlegi ajánlat: US $ 102,600.00

2011. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!