Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett ennyire drága a...

Miért lett ennyire drága a benzin és a dízel is? Nyárra olcsóbb lesz?

Figyelt kérdés

Nyáron vettem az autóm, emlékszem akkor még 325 forintért tankoltam benzint, a dízel meg még olcsóbb volt, most meg 350 átlagban a benzin.

Nyárra újra olcsóbb lesz?Vagy meddig drágul?


2010. dec. 28. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Határ a csillagos ég. . . sajnos.
2010. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem lesz olcsóbb. Nemsokára 400 forintos benzint tankolhatunk... :S És ott sem fog megállni.

Emlékszem, nem is annyira régen még 230 forintért tankoltam a pici autómba :)

2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Itt Viktorországon lesz még 500Ft is az üzemanyag, nem is olyan hosszú időn belül...
2010. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos amit ígértek a megválasztott politikusok nem tartják be (nem újdonság) így maradnak az alternatívák addig ameddig valaki nem fogja visszavenni az ÁLLAM nyereségét az üzemanyagon.

Addig

Etanol, autógáz, hibrid.

2010. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

:(

Pedig ez az 1. autóm, de akkor úgy látszik hamarosan vége a kocsival járásnak.

2010. dec. 28. 17:28
 6/19 A kérdező kommentje:

Megérné etanolátalakítót használnom?

1600 köbcentis benzines az autóm, 7 litert fogyaszt, 240-260 az E85, de úgy tudom hogyha átalakítót veszek hozzá akkor többet is fog fogyasztani mint 7 liter.

2010. dec. 28. 17:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
itt nálunk rohadt sok az adó az üzemanyagárakban, és ugye mig a magyar tankolt akkor is mikor 280ft volt egy liter tankolni fognak akkor is ha 400ft lesz egy liter, amig itt ez megy addig fog emelkedni amig ugyanugy meg fogják venni akár 450ft/L áron is, és ezért fog drágulni a kenyér és minden egyéb, nekünk is tüntetni kéne mint a franciáknak és akkor talán nem lenne ilyen drága, érdekes nekik sikerült egy kis "tüntetéssel" ami azt takarta magában h a kamionosok megáltak az ut közepén és senki semerre!
2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez a tüntetés jó lenne, de ez csak úgy működne ha mindenki összefogna és tüntetne, ha csak páran csinálnák akkor nem lenne semmi. A magyarok meg nem összetartóak ahogy észrevettem.

Ukrajnában csak 160 forintnak megfelelő áron van a benzin, én szerintem kiköltözök a határ mellé ha itthon 400 forint lesz, ez legális lopás.

2010. dec. 28. 18:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ha összetartanának a magyarok és esküszöm megszervezném a tüntetést, bár magam sosem csináltam ilyet, amugy azért is jutott eszembe ez, mert én magam is kamionozok.
2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ki tudja mennyit fog még drágulni eddíg ráfogták a forint gyengülésre amikor meg erősödött pár hónappal ezelőtt akkor sem vitték lejjebb sőt emelték. Igen megéri átalakítani kevesebb co kibocsájtás költségek is kevesebbek, olcsóbb az etanol mint a benzin és ha 1 literrel eszik többet is már megéri mint ha benzint tankolnál ! Én is most gondolkodom az átalakításon (mert ilyen árak mellett).....kihal a benzin :D
2010. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!