Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 206: dízel vs. Benzin? Megér...

206: dízel vs. Benzin? Megér majdnem+300ezret a dízel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 22:46
 1/10 anonim válasza:
0%
Ha szeretnél nagyokat szívni, csak akkor vegyél 206-ost. Dízelt akkor érdemes venni jelen üzemanyagárak mellett, ha tényleg kihasználod. Egyébként a fogyasztáskülönbség minimális.
2011. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ukrán üzemanyagárakkal számolva:P

miért, mi bajod a 206ossal?

csak 4ismerősnek van a családi körben, és mindenki meg van vele elégedve maximálisan. jól néz ki, jó a fogyasztása, a világon 6 millió eladott példány --> alkatrész is van dögivel:P

2011. ápr. 15. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó kocsi a 206-os.Hogy megéri-e +300e. azt neked kell tudni.Ha hosszabb utakra kell sok km-re akkor inkább dizel,ha rövid utakra akkor benzin.A benzinesen kevesebb a hibalehetőség.
2011. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50-ezres évi futásnál már jó vagy ....
2011. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bátran ajánlom a 206-ost nekem is az van. Mióta nálam van egyetlen egyszer volt szervizben és már 12 ezer km-t mentem vele úgy, hogy hozzá sem nyúltam. Most kell benne csapágyakat cserélni szóval ez az első alkalom, hogy szerelőnél kötött ki. Ja igen .. és 9 hónapja nálam van. Ha 9 hónap alatt 1 hiba soknak számít akkor mutass olyan autót ami ennyi idős és 1 évnél tovább bírja bármilyen szerviz nélkül. Persze az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy 55 ezer km-el vettem szóval sok baja nem lehet még. És tutira nem tekergették vissza mert rokonoktól vettük akikkel elég jó kapcsolatban állunk.

1.1-es befecskendezős benzines amúgy. Átlagba 5,7-el elmászkálok vele. Nem kell megijedni a kis motortól mert 900 kiló az egész kaszni. Nekem bőven megfelel. És egyáltalán nem mondanám lomhának ahhoz képest. Persze nem egy sport autó, de elég fürge. Ha túlnyomó részben városon kívül is mászkálsz vele akkor viszont inkább az 1.4-eseket nézegesd vagy ettől felfelé. Attól függ mennyit szánnál rá, illetve hol használnád inkább.

2011. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A HDI dízel az egyik legjobb dízel motor. Én mindenképpen azt venném.
2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csak dízel!

benzin nagyon kaki

hdi a világ 2. legjobb dízeke

2011. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*dízele
2011. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A benzinesek is nagyon megbizhatók.
2011. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hali !Naná hogy dízel.Muter verdája 4 literből kijön
2011. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!