Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a kamionok...

Mi a véleményetek a kamionok előzési tilalmáról?

Figyelt kérdés
Mármint , amit januártól fognak bevezetni !
2010. dec. 26. 21:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötletnek tartom.Már régóta vártam erre.Történt velem már meg,hogy a kamionos autópályán elkezdett előzni-én személyautóval voltam-és mikor mellém ért a másik sávba rájött hogy nem tud kikerülni,mert nem bír annyit a gépje,és feltartotta a forgalmat.De ez csak egy a sok balesetveszélyes manőverek közül.
2010. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyértelmű! A kamion szállítóeszköz nem versenyautó!NEM ALKALMAS AZ ELŐZÉSRE!
2010. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
én is kamionozok. Nagy baromságnak tartom, pl: vannak ugye a "postakocsik" vagy egy két "hobbikamionos" akik kb70-nel mennek még autopályán is, namost ugye nem mindegy hogy 1 ora alatt mész 70km/h-val 70km-tert vagy 90km/h val 1 ora alatt 90km-tert azért az a 20km nem mindegy ám és mindezt azért, mert nem elözheted meg
2010. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy beleugatok, de a teherautók beleértve a kamionokat is, max. 80-al mehetnének azt is csak autópályán! Ha mentek volna rendsen, és néha egy-egy bátrabb előzéskor kihsználta volna a 90 Km/h-s tartalékot, akkor nem lettek volna 5-6 Km-es előzések, nem utáltuk volna meg a kamionosokat, és nem lett volna tiltó törvény se!
2010. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a román kamionosoknak, akik a 90-nel haladó társukat 90,000000001 km/h-val előzik meg, azok pedig véletlenül sem lassítanának vissza 80-ra. Sajnos sokat járok pályán, és már fel sem bosszantom magam ezen.
2010. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16" kamionos vok!



igen tudom h 80nal mehetünk max, de ugye a türéshatár az 88km/h és az a 2km/h a lötéri koborkutyát nem érdekli, tehát ha 90-nel mész, max a BAG-t de még azokat se nagyon, mert ugye a km/h azt irja h 90-nel mész de valojában csak akkor mész mondjuk 88-cal a km ora "csalása" miatt. Kicsit hülyén fogalmaztam de rem értitek

2010. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten nem izgat, bár multkor kicsit meglepödtem, amikor főuton 70nél kielőzött egy kamion (trailerrel mindennel) méghozzá nem is kis sebességgel (pedig ő is 70röl indult mögülem) kielözte az elöttem lévő furgont is és söpört tovább, az egész nem tartott 10 másodpercig
2010. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25


És? A tényeken ez nem változtat. Ha nem szarakodtatok volna a fentebb említett módokon, akkor most nem szívnátok!

:)


Amíg mehettetek korlátozás nélkül, addig mentetek, mint a barom, toltatok le mindenkit. Azzal senki se védekezzen, hogy nem ér időben célba, mert a menetrend tervezéskor max. 55 Km/h átlaggal lehet számolni, és úgy ahogyan mostanában mindenütt 90-el mentek jóval normaidőn belül oda kellene érni mindenhová!

:)

2010. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
ezt valszleg azért találták ki mert tényleg sokan feltartják vele autópályán a forgalmat legvalószínűbb példa erre: x kamionos megy 88-al y kamionos megy 90-el és nem egyet láttam már ami percekig "kettővel" előzte a másikat...
2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
"tervezéskor max. 55 Km/h átlaggal lehet számolni" <--ezt nemtudom, hogy honnan szeded?! ezzel nagy hülyeséget irtál! utolso! tudod az elözért elő kell segiteni! tehát nem az a hibás aki előz hanem akit ELŐZNEK, de sajnos egy két kollégámnak nincs annyi esze, hogy esetleg kicsit fékezni kéne, hogy segitse az elözést.Azon meg nem kell meglepödni hogy 70röl indult egy kamion az előzésnél és, hogy mien hamar felgyorsult, ugyanis egy kamion simán legyorsul egy személyautot! bármilyen hihetetlen is!
2010. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!