Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s jogosítványért mennyire...

B-s jogosítványért mennyire lehet büszke magára az ember?

Figyelt kérdés

Pár ismerősöm nagyon elvan telve magától, hogy van jogosítványa, és autója(a szüleié, a jogsit, meg Ők fizették). És sokszor menöznek vele, hogy Ők megcsinálták, van autójuk, és jajj, de jó nekik.

Mennyire nehéz ez a jogsi szerzés, hogy már valaki képes menözni vele?


2010. dec. 22. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó az, ha valakinek van jogosítványa,nagyon hasznos tud lenni. Ám kérdésedre válaszolva ők csupán kis f.sztarisznyák.
2010. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sztem a B jogsi az nem olyan nehéz, mondhatnám ugy is hogy olyan mint az érettségi, sok embernek van, de önmagában sz@rt se ér, én ezt tapasztalatbol tudom, igaz nekem van C+E kategoriám, meg ADR + GKI de az se olyan nagy szám mert ugyaqnugy rengeteg embernek megvan ugy mint a B. és egyáltalán nem nehéz a B van akinek van "érzéke" hozzá van akinek nincs, embere válogatja, de ha esetleg kedves kérdező neked még nincs akkor sok sikert hozzá!
2010. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira irigy vagy rájuk akkor miért nem vizsgázol le Te is ??Előbb vagy utóbb úgyis lekell tenned és akkor látnád hogy nehéz-e vagy sem!
2010. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én büszke vagyok hogy megvan a B kat. jogosítványom.

De ezt nem anyu meg apu fizette hanem saját magam kerestem meg.Volt mikor délelőtt oktatáson voltam délután már mennem kellett dolgozni.Kicsit fárasztó volt de kilehetett bírni.Az autót /lada2105/ is én vettem a saját pénzemből és fent tudtam tartani.

2010. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Semennyire. Nekem autóbusz és motorkerékpár kategóriákon kívül minden megvan PÁV és orvosi 2.csoporttal, mégsem verem földhöz magam. Akkor lennék büszke ha a busz is meglenne.
2010. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szerintem nem nagy szám. Arra legyenek büszkék ha iskolai papírjuk lesz. Pl. diploma, vagy OKJ-k, amik értelmes, hasznos szakmák.

Folyamatban van a B-s jogsim, konkrétan a kresz van meg, de egy sima ELTE-s kollokviumot nem közelített meg a vizsga. ELTÉre 6 évig jártam, elkezdtem egy szakot, majd egy másikon 5 éves diplomát szereztem. Ja, és azzal is kitörölhetem, mert nem kapok munkát.

24/L, környezetkutató

2010. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

na utolsó te aztán büszke lehetsz a diplomádra, ha csak wc-papírnak jó. grat

amúgy szerintem igenis büszke lehet azért rá az ember, én is nemrégen szereztem meg, saját pénzből, és azért nem olyan könnyű. időből is elvesz meg szerintem azért a kreszre is kell tanulni

2010. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nehéz letenni egy B kat. jogsit,de azért nem játék a vezetés. Aki meg henceg vele, azt le kell sz*rni, több millió embernek van jogsija ...
2010. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem büszke lehet magára az ember, mert ez megváltoztatja az emberek 90%-ának az életét. És ez egy nagy dolog, nagy fordulat az életben hogy ha valahova menni kell akkor nem kell tömegközlekedéssel szenvedni, barátnőddel eltudtok menni kettesbe moziba, kirándulni stb.. ez egy szabadságérzetet is ad, de ez olyan dolog hogy értelmes ember nem dicsekszik vele, mert szinte minden 17 év felettinek van, de belülről azért nagyon jó érzés, belülről büszke magára az ember..


Azok akik neked dicsekszenek meg nagymenőznek vele, na ők azok akik 2 éven belül össze is fogják törni a kocsijukat, ne foglalkozz velük, és ne is hasonlíts rájuk.


Remélem tudtam segíteni :)

2010. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Büszke voltam mikor letettem de nem akkora szám, csak annak tűnik úgy aki még nem, vagy csak most tette le.

Abszolút nem arról szól hogy ki mennyire okos, ügyes, hanem hogy mennyi pénzed van.

2010. dec. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!