Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vagy egy szar kínai...

Simson vagy egy szar kínai robogó? :D

Figyelt kérdés
Simsonom van és azon a véleményen vagyok, hogy inkább egy simson.Kiváncsi vagyok más véleményére is:D
2010. dec. 2. 23:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
"szép Simsonnal menni egy életérzés."<-- EZ A LÉNYEG!!!!! mig robogonál csak huzod a gázt azt nem nevezhetjük motorozásnak, de viszont mikor te csinálsz mindent pL: Váltás na az már élmény! és ugyanigy vok az autokkal is, nem szeretem az automatákat
2010. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Inkább egy normális robogó.

De ha mindenáron a kínai robogó és a simson közül akarsz választani akkor simson, de csak akkor ha fullra fel van újítva mert az öreg vasaknak sok a gondjuk.

Volt régebben simsonom és mindig vmi elromlott rajta, kilazult pár csavar, lötyögött egy-két dolog.

2010. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A Simson váza tökéletesen megfelel 80-90 körüli tempónál való kanyarodásra, csak karban kell tartani és érteni kell hozzá...

Nem tudom honnan vetted, hogy a Simson nyeklik-nyaklik de ez hülyeség.

Lehet hogy a te volt Simsonod szar volt, mert elhanyagolták, lengővilla szilentet is biztos cserélni kellett volna már, de mivel nem foglalkozott senki vele, ezért jó hogy úgy érezted hogy nem biztonságos a kanyarban.

2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy példa.

2010. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
tiszta szivemböl gyülölöm a kinai cuccokat!!! DE volt simom és még igy is azt mondom h csinai robogot még minig érdemesebb megvenni mint simsont!!! inkáb járj biciklivel vagy gyalog de az egy átok nem pedig motor!
2010. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

17:17:

Ülj rá egy Yamaha Aeroxra(annak a futóműve a legjobbak közé tartozik),menj egy szép kanyart jó sebességgel, aztán Szimóval is ugyanezt.Mellesleg egy ilyen videó full értelmetlen. Most Én is be tudom ezt linkelni:

http://www.youtube.com/watch?v=6kfOTURqZM0&feature=related

De semmire se mész vele. Az más, hogy hogy alakítják pályára a futóművet, meg más, hogy egy versenyző, akinek már rutinja van az ilyesfajta sebesség+kanyar kombóban, de azt nézd, hogy egy átlag ember hogy kanyarodik. Meg itt nem kell hirtelen mozdulatokat csinálni, míg a "valóságban" egy hirtelen kátyú kikerülés szimóval halálfélelem. Szerintem.

2010. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt senki se kérdezi, hogy milyen használatra? Simson nekem egy veterán motor... A robogó meg egy jármű (ezt úgy értsd, hogy A-ból B-be, a Simson meg egy "élménymotor".).

Szóval szerintem Simson, mert összességben minden helyzetben átlagos, de egy Japán 50 köbcentis az meg rövidebb élettartalmú, de azt rendesen leszolgálja.(pl.: Van ami megy 110-et, de a Simson 3* tovább megy.)

2010. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem kínai robogóm van. Jól is néz ki, és semmi baja. Ezerszer ez ,mint egy simpsom.
2010. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

20:17-nek:


Akkor légy oly szíves és olvasd el a videó leírását a jobb oldalon.

Várj kiemelem: "mindez ugye Simson futóművel.

Talán a lengővilla szilentje van kiváltva bronzra, de annyi talán még megengedett egy 30 éves motornál...

2010. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

De már akkor is belenyúltak....

Mellesleg én pont ugyanúgy élvezem a robogózást, mint a Szimszonozást. Akik ilyen Simson fanatikusak azok elfogultak és nagyképűek. Nekem így jön le. Egyik se rossz motor, mindkettőnek megvan az előnye/hátránya, most jön a mondás, hogy Kinek a pap, kinek a paplan...Nem lehet összehasonlítani a kettőt, mert teljesen más kategória. Ha valaki azt kérdezné, hogy Simson vagy Aprilia AF1 50, az már közelebb járna. De ilyen provokáló kérdést nem szabadna föltenni, mint ahogy a kérdező tette, mert csak vitát szül!Tehát:

Aki szereti szerelni a motorját, mert ez a szenvedélye, az vegyen Szimót, aki csak használni akarja, az robogót(persze robogót is lehet tuningolni, de ebbe ne menjünk bele.)

/Vagy másképpen:

Akinek tetszik a Simson az Simsont vegyen, akinek a robogó az robogót. Ennyi.

2010. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!