Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vagy egy szar kínai...

Simson vagy egy szar kínai robogó? :D

Figyelt kérdés
Simsonom van és azon a véleményen vagyok, hogy inkább egy simson.Kiváncsi vagyok más véleményére is:D
2010. dec. 2. 23:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
szerintem is Simson!:)
2010. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
sztem is simpson
2010. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
simson, sok "gagyi" robogó egy kisebb emelkedön se megy fel, simsonnak meg visszaváltasz egyet és máris felmegy
2010. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
inkább egy normális robogó, a szimson gagyi régi sz@r
2010. dec. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó japán robogó!
2010. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
SIMSON a nyerő, szar robogókat nem szeretem, elöttem szólók aki azt irta h szar a simson az azért van mert biztos nem tudsz vele menni :D
2010. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi a gciért kell ilyen kérdéseket feltenni?:@

Nem elég hogy így is minden kérdésnél veszekedés van amiben a Simson meg a robogó szó együtt szerepel?...

Jelentem a kérdést remélem leszedik.

2010. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a Simsont és vigyázz rá!!
2010. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Most ez olyan, hogy BMW vagy Merci?

Én robogó révén vagyok, mert:

1.) Jobban megy

2.) Megbízható.

Ezt az emelkedős hülyeséget nemtudom honnan vetted. Egy rendesen behangolt robogó variátornak+ kuplungnak az a feladata, hogy minden fordulatszámtartományban jól gyorsuljon. Az enyém pl elég szépen otthagyja az autókat, jó ezen már van kipufogó+be van rendesen hangolva. Persze most egy olasz 2003-mas Gileráról beszélek, a kínai szarok miatt van mindenkinek rossz véleménye a robogókról. Simson már elég régi konstrukció, ezt letagadhatatlan. Mindig vinned kell magaddal pár villás+gyertyakulcsot meg gyertyát legjobb esetben. Volt már Simsonom, teljesen fel lett újítva, egy barátom most is Simsont hajt, szintén felújítottat. Mindennap kijön valami hiba rajta. Olcsók az alkatrészek ez igaz, viszont azt is számoljátok, hogy nem mindegy, hogy hetente költesz rá 2000forintot, mert valami elszállt, vagy mint egy normális robogónál, 3-4 havonta valami kis szart kicserélni. Meg a másik, hogy a Szimó nem egy stabil eszköz. Nyeklik-nyaklik az egész. Én pont ezért adtam el. Nem mertem bemenni fekvős kanyarba, féltem hogy pont most esik szét az első teló, pedig új volt az is. Viszont az már más kérdés, hogy egy szép Simsonnal menni egy életérzés.

2010. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Előzőnek teljesen igaza van. Ne a kínai robogót vegyétek alapul, hanem egy jó japán vagy olasz robogót. Kizárt, hogy emelkedőn lehagyja egy simson. Mi teszteltük sokszor. Yamah Jog domb legaljánál, egy gáz és hopp már meg is lódult és simán felment. Ehhez csak a variátornak kell jó állapotban lennie. Simonál meg messzebbről nekifutás, 2es hopp elfogy az erő vissza egyesbe és bűűűűűűűű ennyi, megállt. Nem egy , hanem több simson. Amik mind mondhatjuk jó állapotuak voltak. És minden nap van valami gond velük, lehet h olcsó az alkatrész de mindig kell is hozzá. Volt nekem is 2 simsonom, mindig volt vele vmi. Jó esetben csak rugásra nem indult és be kellett tolni. Aztán Yamaha Jog és hopp, semmi gond, csak megy és megy és megy. Nincs váltója, na és. Tudok váltani, van A1es jogsim is. Na meg a fékek, hát simson két dobféke elég gyenge, féklámpa kapcsoló is hátsón van csak az is gagyi. Egy aeroxon meg két tárcsafék ami jól is fog. Meg tudom én keverni az olajat, de mennyivel jobb , h nem kell. Ha bemegyek vhova, sisaktartóba minden elfér. Az önindítót is imádom, a betolástól való félelelm a simson eladásával el is múlt. Yamaha robogó sose hagyott cserbe, simsont mennyit toltam haza....
2010. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!