Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az aki nem szeret vezetni?

Ki az aki nem szeret vezetni?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm magyarázott már meg dolgokat úgy, hogy: "...de tudod ÉN szeretek vezetni, ezért...." Úgy bizonygatják, mintha mosogatni szeretnének. Van olyan ember aki nem szeret vezetni?
2010. nov. 24. 21:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%

Tegnap 22.17-nek!!

"Számomra az autóval kapcsolatos kérdések pedig egyértelműen csak férfiakkal hozhatók összefüggésbe,ebben a mindenki egyenlő,meg emancipunciba én nem hiszek.

Én nem tudok varrni,ők nem tudnak vezetni.

Jól is néznénk ki,ha ők haladnának keresztbe a kanyarban az M3-mal"

A szebbik nem helyében kikérném magamnak ezt a himsoviniszta dumát!!

Igenis vannak jó női sofőrök is!Az egyik barátom 24 éves lánya lepipál minden férfit a környezetünkben.Örüljél neki hogy nincs akkora arcuk az utakon mint férfi úrvezetőinknek,mert akkor lenne ám haddelhadd az utakon!!

2010. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Bocs az utolsó a 22:16-nak lett cimezve!!Bocsi
2010. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
10:26! Köszi, hogy kiállsz mellettünk csajok mellett! Azért nem akartam belemenni felesleges vitákban, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy azok a férfiak vannak ilyen véleményen ("nők maradjanak a fakanálnál" stb.) akik környezetében van néhány ügyes, talpraesett nő, és ezt ők nem bírják elviselni.
2010. dec. 1. 14:21
 34/36 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek mindenkitől,ha bárkit is megbántottam,nem állt szándékomban!

Szeretem és tisztelem a nőket és ez nincs ellentmondásban azzal hogy úgy gondolom hogy mindkét nemnek megvan a saját "affinitása".Ebben szerintem nincsen semmi gond.

A csajok sok mindenre tudnak figyelni egyszerre,paralel, de mi férfiak nem.Egy nő érzékeny az ember-ember közötti interakciókra,a pasik nem..stb stb..

Ezek mind mind ősi,mélyen kódolt szerepek.

Az autózás egyenlő a szabadsággal,az erővel,a rivalizálással,ezért ez férfi szerep.Egy férfi kisfiú kora óta csak az autózáson töri a fejét,míg a kislányok szép ruhákat és frizurákat álmodnak maguknak és a babájuknak....

De szerintem ez így van rendjén,ebben hogy a fiúk jobban vezetnek,nincsen semmi degradáló.abban sem hogy a nők érzelmi intelligenciája sokkal fejlettebb...


Az M3-mal való keresztbehaladás nem volt hímsoviniszta duma.

Az M3 az maga az erő,az maga a hatalom,az M3 nem játék :)

(Ez egy 3-as BMW-nek a gyári sport változata amúgy)


És szerintem mindkét nem szereti hogyha a másik nem megmarad a szerepénél.A hölgyek nagyot néznének ha a pasijuk azt mondaná egy este,h gyere nézd meg milyen rucikat lőttem ma akciósan az áruházba :) és a pasik is nagyot néznének hogyha a lány azt mondaná egy este hogy:képzeld ma beállt mellém egy ültetett 2es tuning Golf,nyitott 60as rendszerrel,lefújószeleppel és amikor beváltott a lámpa,nyomtam egy parkettát és amikor a kisfiú egyesbe rakta a szekerét én már a féket nyomtam :))))

Jó Éjt Mindenkinek!


:)

2010. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Egyrészt én ismerek nem egy lányt, aki pont így szerelmes a kocsikba, mint te az elmondottak alapján.

Másrészt a pasik valamiért hajlamosak érzelmileg úgy viszonyulni a kocsijukhoz, mintha a farkuk meghosszabbítása lenne (már bocsánat a vulgaritásért), és aztán ezt fejezik ki ilyen szép mesékkel, mint hogy erő meg szabadság és hasonlók, amiket írtál.

És ezt az autóipar marketingszakemberei ki is használják.

De ettől még a prózai valóság az, hogy az autó egy közlekedési eszköz. PONT. A többi csak érzelmi sallang, amit ráakasztasz - viszont sallangot a nők is tudnak ráakasztani, csak az általában kicsit másmilyen, erősebben lázadás-szagú. És ami a legfontosabb: vezetni - jól vezetni - ezek nélkül a sallangok nélkül is lehet.


Ps:

Egy kis provokáció.

Pont az ilyen arcokat meg a kocsicsodáikat szoktam lealázni a lámpánál anyám lassan 10 éves Starletjével. Valószínűleg azért is vagyok ilyen hatékony, mert én mint Nézd a Pipit jelenek meg a keresőjükben, és nem min Nézd a Verdát. Dehát mit csináljak, ha nekem valaki feltűnően elkezdi mellettem túráztatni a motort, azt általában nem tudom megállni.


25/L

2010. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

tegnap 10:26-vagyok!Nem az egyik vagy másik nem melletti kiállás a fontos,nem is volt a célom,hanem hogy legyünk objektivek.Sajnos ma még legtöbb ember fejében a női és férfi szerepek élesen elválnak egymástól.Pedig aki figyel az látja hogy a határok egyre elmosódottabbak.Ma már senki nem botránkozik meg egy motoros csaj,vagy cabrióval vagánykodó csaj láttán.

Rohamléptekkel változik a világ és szerencsére akinek van affinitása a másik nemhez tartozó szakma iránt azt sem röhögik ki teleszájjal!(legalábbis nem mindenki!)

Viszont véleményem szerint sok nőnek nem lenne szabad jogsit adni,de jónéhány férfinak sem.Aki pedig nem tud vezetni az nem is szerethet!Tehát van olyan aki nem szeret vezetni!!!

2010. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!