Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az aki nem szeret vezetni?

Ki az aki nem szeret vezetni?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm magyarázott már meg dolgokat úgy, hogy: "...de tudod ÉN szeretek vezetni, ezért...." Úgy bizonygatják, mintha mosogatni szeretnének. Van olyan ember aki nem szeret vezetni?
2010. nov. 24. 21:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

:)))

Ha most nem állnánk hadba,akkor azt mondanám hogy szerzett nekem egy pár derűs percet,de nem lehet most ilyet.Vissza kell vágnom :) Keménység van.Kőkeménység.


Fussunk neki mégegyszer.Maga írt egy kommentet,amiben azt kérdezi valakitől hogy "miből gondolod hogy valaki ráunt a vezetésre...stb stb..." (már kívülről fújom,amiket írt amúgy,asszem meg is zenésítem később,de hogy egy verset írok róla az biztos) de könyörgöm árulja el nekem hogy hol látta és AZT a részt MUTASSA MEG amiben MÁS EMBER (tehát NEM maga :)) állítja/írja ezt a ráunást.

Tehát ez olyan kb, mintha valaki főzésről beszél és maga azt mondja hogy nem vagyok szomjas.

????

:)))))

HOL van az a hosszászólás amire maga azt írta hogy "ostobaság amit írsz,mert attól h valaki R-Á-U-N a vezetésre?


Ki beszélt itt ráunásról... OMG !!!!


BRÜHÜHÜ


És kérem tisztelettel engedjen meg egy aprócska észrevételt,ami mindig is bán-C-S-a a szememet...egy pár évtizede,melékelem a linket :)))


(kérem más NE nézze meg)


:)


[link]

2010. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Mellékelem :D... így akartam,csak maga megzavart
2010. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad manipulálni!Ötször sütöttem el a "Muszály"poént,ötből négyen utána nem a témát feszegették tovább hanem a hejesirásomat!Nem salyát ötlet!Olvastam valahol!Véletlen hogy pont a nagybetűs részben akadtál rá?

A gúnyos magázódás az véletlen vagy cikizel?Vannak unokáim és a fiatalokkal való társalgás nem feszélyez, sem engem sem Őket.Ha vita van köztünk soha nem jövök a korommal,mert az nem illik.

Nem értem miért ragadtál le a RÁUN szónál?Úgy vagyok vele lassan én is ,hogy kivűlről fúlyom!!

Nem értek még haza az Ősök??

2010. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Jó, azt meg kell hagyni hogy kétségkívül jó arc vagy.

Ha nagyfaterként ilyen dumád van az nem semmi :))

A csatát én nyertem,ehhez nem fér kétség,mert "ráunásról" SENKI nem beszélt,tehát gettó szlenggel élve ezt bebuktad :))


"..gúnyos magázódás az véletlen vagy cikizel.."

Ezt nem értettem teljesen :) Melyik lenne a jobb Neked?

Ha véletlenül magázódnék gúnyosan(azt meg hogy kell?) vagy hacikizve magázódnék gúnyosan?


:)))

De ebbe már ne menjünk bele mert felakasztom magam :)


Vicces volt ez a pár csipkelődés és persze hogy a végén nekem lett mindenben igazam :))

Azt hiszem ezt hívják "vihar a biliben" szituációnak :)


Nem tudom ezen a "nem értek még haza az ősök" témán miért lovagolsz,azért mert te öreg vagy azért még nem kell mindenkinek kamasznak lennie :))


A helyesírás elviccelése meg kell hagyni h jól sikerült :) de azért ennyi idő alatt...hát... megtanulhattad volna :)))

De ezen se kapd fel a vizet,nincs harag :) !

Jó Hétvégét!


?

2010. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Ne hizelegjél vazze!!Megnyerted a csatát!!Azt köszönöm hogy úgy láttad hogy" jó arc"vagyok"!Nem dicsekvésképpen de dec.8-án töltöm a 6-ik x-et!Nem furcsa hogy olyanok méltányolják ha hülyitésre veszi valaki a figurát akik azt viszonozni is tudják??Ha meg helyesirásilag nem vagyok makulátlan ahhoz mi közöd?Mi vagy Te?Megbizott hejesirásfelelős???

Félek hogy kicsit személyeskedőre vettük a figurát,de talán elnézik nekünk!!Tiszteletem jeléül hadd küldjek neked valamit!!

[link]

2010. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, főleg azt a részt amikor kialakult az a paprikás hangulat! Eléggé jót nevettem rajta. Én csak 1 hozzászólóba "kötnék bele".

11-25 10:31 "Jó a kérdés,én fordítva akartam feltenni..lehet h fel is teszem...h h lehet h van olyan férfi akit egyáltalán nem érdekel a kocsi meg a vezetés??? "


Én nem emlékszem, hogy férfiakra terjedt volna ki a kérdés. És most nem megyek bele a részletekbe (környezet, neveltetés kérdése, műszaki beállítottság, elvárás, presztizs, vezetéssel töltött gyakorlat, hobby egyben munka is, "férfias" szakmák, kényelem, stb.) Ami mind-mind magyarázat lenne arra miért magától értetődik, hogy férfi = autó imádat/jó vezető. 29/L

2010. nov. 29. 11:44
 27/36 anonim ***** válasza:

Első amit szeret az ember az az anyukája cicije.utána jön a cumi,majd a csoki,majd a rejszolás,utána a csajok aztán a kocsi+csajok,mondjuk ez egy hoszabb időszak ami még a piával is párosul.

Aztán marad a kocsi és a pia meg a haverok.Aztán a kocsi elmarad és marad a pia és a haverok.Hogy kinél hol vannak a határok az egyénenként változik.

Azután meg már egyik sem igazán hoz lázba!!Utána meg jön a Nagy Csend!!Mindenkinek javaslom hogy addig élvezze azt amit szeret az életben amig lehet!!

2010. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Utolsó sofőr urnak,akit talán már régi barátomnak is mondhatok,előszőr is köszönöm szépen a sört,másodszor ezen az utolsó kommenten nagyon jót nevettem,valóban így van :) !!!!Gyorsan el is tűnődtem hogy én vajon hol állok ebben a folyamatban még :) , mennyi időm van?

A kérdezőnek meg üzenem hogy a hobbit azt i-vel írjuk és nem y-nal,ahogy a szexet sem sex-nek :)))))

Számomra az autóval kapcsolatos kérdések pedig egyértelműen csak férfiakkal hozhatók összefüggésbe,ebben a mindenki egyenlő,meg emancipunciba én nem hiszek.

Én nem tudok varrni,ők nem tudnak vezetni.

Jól is néznénk ki,ha ők haladnának keresztbe a kanyarban az M3-mal :))))


Gyűlölöm az ilyen agresszív,erőszakos nőket,akik azt hiszik hogy nekik meg kell mutatni h érnek annyit mint egy férfi.Pedig valójában ki beszélt itt összehasonlításról?Ha olyanok lennétek mint mi,akkor nem kellenétek. :)


Gyertek.. :) !

2010. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
# úrnak
2010. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Az "i" betü jogos, csak túl sok az angol nyelvű szöveg körülöttem nap mint nap. Szerintem neked sem érdeked, hogy a nők ne tanuljanak meg vezetni (mert ha nincs is napi rutinjuk), bármikor menni kell akkor a gyakorlatlanságuk miatt te is rosszúl járhatsz az utakon. Lásd mostani idő. Én sem lepdök meg azon ha férfi ruhákat, cipőket gyűjt, fodrásznak, pénztárosnak, óvobácsinak megy, otthon marad a gyerekkel gyes-en, mikor a felesége dolgozik, tud varrni, főzni, mert már rég nem ott tartunk, hogy a férfi dolgozik, a nő meg otthon marad a gyerekkel és élnek boldogan míg meg nem hallnak. 1 fizetésből nagyon kevesen élnek meg (normális körülmények között).
2010. dec. 1. 08:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!