Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki szeret hóba vezetni?

Ki szeret hóba vezetni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egyedül vok vele, de én szeretek, nem tom mér, lassan haladok, meg csúszós igaz, de legalább Tesco parkolóba lehet drift-elni.
2009. dec. 19. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fasza. -_-
2009. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Most jöttünk a nagy hóban. Az a baj, hogy fosnak az emberek.A Mecsekből lefelé jövet, 10 és 20 között menetek az autók. Túl óvatosak voltak.Nem ismerik az autójukat. Vicces, de a kis Suzukinkkal úgy előztünk, mint az állat.Ja és a Tesco parkolóban tényleg jó driftelni.Inkább ott, mint olyan helyen, ahol másnak kárt okoznánk:-))
2009. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én is szeretek,a jogsimat fagyos,csúszós hideg téli nap szereztem meg. :)
2009. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádok, de nem csak azért amit te írtál
2009. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretek, de a rendőrökkel vigyázzatok!

Engem tavaly szó szerint haza küldtek a rendőrök, miután a plusnak (azóta már spar) az üres parkolójában kézifékeztem egyet.

Meg is kérdezték, hogy ha az időjárásnak és a látási viszonyoknak megfelelően vezetek, akkor nem csúszik meg a kocsi, igaz?

Úgyhogy jó móka, de figyeljetek a rendőrökre :D

2009. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én télen tanultam vezetni...,az oktatómat is kikészitettem,mert mindig akkora gázt adtam,hogy tudtam ki fog prörgni a kerék a hóban,imádom!!!!És most is hasonlóan tudok örülni ennek a hónak,mindjárt megyek is furikázni:))
2009. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jó poén. Csak könnyen be lehet sokalni. Utcákba viszont mindenki lassan menjen mert sok a gyerek.
2009. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon havas az út de a kocsi meg se csúszik csak induláskor pörög ki a kerék ha gyorsan engedem a kuplungot.

Fékezéskor az ABS bekapcsol ha nagyon taposom a fékpedált.

Szeretek vezetni mert szinte semmi gördülési zaj nincs:D

2009. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom az egyik leelőzött autó lepontozott:-DDD
2009. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egyszer annyira lefagyott az út, hogy egyenletes jég volt!! :D mint a koripályán! na ott a kanyarodás, 0. apu be akart kanyarodni a tescohóz, de csak a 2. bejáraton sikerült, mert bár tekerte a kormányt, a kocsi nem engedelmeskedett :D aztán végül befarolt a parkolóba :D

egyébként mióta megvan a motorom, csak hóban vezettem. egyetlen hátránya van, hogy hidegben fázok és az izületeknek nem tesz jót :D de a crosspálya mindenen túltesz :D nem érdekel a hideg :D

14/L

2009. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!