Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az aki nem szeret vezetni?

Ki az aki nem szeret vezetni?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm magyarázott már meg dolgokat úgy, hogy: "...de tudod ÉN szeretek vezetni, ezért...." Úgy bizonygatják, mintha mosogatni szeretnének. Van olyan ember aki nem szeret vezetni?
2010. nov. 24. 21:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
szerintem az nem szeret vezetni aki nem tud.
2010. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfater nem szeret, 1,5M km személyi sofőrként elég volt neki.. :D
2010. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Van!Pl én!Egyre jobban idegesit a sok öngyilkosjelölt az utakon!1971-es keltezésű a jogsim.Imádtam csak úgy célnélkül,bele a vakvilágba.Főleg a T5-ös pancsival -azzal kezdtem.

Most is krosszozok,de márcsak mértékkel.Ja meg quadozok is!Ezeket meg nem vezetésnek hanem ökörködésnek nevezem.Egyszerüen idegesit az országúti légkör.

2010. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%

szerintem az nem szeret vezetni aki nem tud.

Ebben is van némi igazság!!!

2010. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem meg az nem szeret, akinek sokat KELL vezetnie, és hiába tud, ha a többségnek nem sok fogalma van a vezetésröl.
2010. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

12éve van jogosítványom,de már én is megutáltam a vezetést.Az utakon lévő sok pancser miatt.


Tudni kell,hogy aki kocsival jár az nem 100% hogy megis érkezik ahova indúl :(


Volt már egy pár halálközeli élményem mások miatt.

2010. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%

""hiába tud, ha a többségnek nem sok fogalma van a vezetésröl.""


Itt a pont.Ilyen egyszerüen meglehet fogalmazni.

2010. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Én például az utóbbi időben egyszerűen lusta vagyok vezetni. Sokkal kényelmesebb csak beülni valaki mellé, és szunyókálni vagy nézelődni.
2010. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%

Jó a kérdés,én fordítva akartam feltenni..lehet h fel is teszem...h h lehet h van olyan férfi akit egyáltalán nem érdekel a kocsi meg a vezetés???


Az autó fontos közlekedési eszköz...az hogy valaki nem mindig érkezik meg ahová elindul... hát nézd...a mai világban ahol a kisebbség lassan sajnos többségnek számít...hát gyalog sem mindig érkezel meg(vagy legalábbis kevesebb értékkel).

Elsőbbsége mindig is annak volt és van akinek megadják ezt is tudjuk.

Hülyék meg mindig mindenhol vannak,nem csak az utakon.

Lehetne mondjuk a jogsi korhatárt emelni mondjuk 21 évre és (bocsánat az idősektől)de be lehetne tiltani mondjuk 70 év felett kategórikusan.A nagyon fiatalok és a nagyon idősek nagyon sok bajt okoznak az utakon.

Szerintem.

2010. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
1,5 millió balesetmentes km után talán nem öndícséret hogy vezetni tudok, viszont már nem szeretek. Ahogy itt valaki előttem is írta, sok az öngyilkosjelölt az utakon, na meg tavasszal és nyáron pl. Pesten nem nézheted a csajokat mert az utat kell. Ritkán van igaz, de nagyon szeretem ha engem "visznek" s akkor képes vagyok észrevenni olyan dolgokat is az út mellett és környékén amiket éveken át nem láttam annak ellenére hogy naponta 2x arra járok.
2010. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!