Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az aki nem szeret vezetni?

Ki az aki nem szeret vezetni?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm magyarázott már meg dolgokat úgy, hogy: "...de tudod ÉN szeretek vezetni, ezért...." Úgy bizonygatják, mintha mosogatni szeretnének. Van olyan ember aki nem szeret vezetni?
2010. nov. 24. 21:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
5%

Az nem szeret vezetni aki nem tud, mert akit nem érdekel a vezetés az nem teszi le a jogsit.

Én olyannal még nem találkoztam aki kényszerből vezet csak.

2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
én nem nagyon szeretek vezetni, és lehet nem is nagyon tudok. de tény hogy nem köt le. én inkább szerelem miután más vezetni szeretők széthajtják :D
2010. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:53

Ostobaság amit irsz!Miből gondolod hogy ha valaki már ráunt és mással szeret foglalkozni az ostoba és már elfelejtett vezetni?Garantálom hogy messze kenterbe vágnálak a 38éves gyakorlatommal aminek jelentős része külföldi.Most meg ha nem kéne a dolgokat intézni akkor még a tájára sem mennék az autónak.

Szerintem Neked(ha van egyáltalán)még megsem száradt a tinta a jogsidon.Mikor ennyiidős lehettem én sem tudtam elképzelni hogy valaki ne szeressen vezetni.

Tehát nem Te vagy az ostoba hanem amit írtal-vagy még kevés emberrel találkoztál,azért nem volt közte olyan aki nem szeret vezetni--pedig tud!!

Sok-sok balesetmentes kilómétert kivánok mindenkinek!!

2010. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó sofőr úr te olyan kommentre reagáltál ami NEM IS LÉTEZIK :)))

Amúgy a kérdésre kell itt válaszolni nem a kommentekre. :)

2010. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

ma 14:02

Mivan?Megrugott a ló?Vagy koszos a szemüveged?Ott a hozzászólás,keresd meg,a legfölső!

A válaszomba meg azt irok amit akarok,mégha Neked nem is tetszik!Majd jó lepontozlak ha gyorsan nem kérsz elnézést!

Ha nem vetted volna észre te sem a kérdezőnek válaszoltál hanem-jobb ötlet hiján -okostojáskodsz!!Vagy csak a pontgyüjtés a célod??Ejnye-bejnye!!

2010. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
27%

Most jól megkaptam a pofámra a sofőr úrtól :)))

A pontokkal utólag kb 30 évvel ezelőtt az iskolában törődtem,tessék engem sofőr úr lepontozni :))) Azt is lesz@rom ha 0 %-os leszek bibibiiiiii :))))))))))))

Gondolom a jómodort nem tanították az egyetemen :))))



"Az nem szeret vezetni aki nem tud, mert akit nem érdekel a vezetés az nem teszi le a jogsit.

Én olyannal még nem találkoztam aki kényszerből vezet csak."


Erre a kommentre hogy lehet EZT válaszolni???? :)))



"....Miből gondolod hogy ha valaki ráunt és mással szeret foglalkozni...."

2010. nov. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Ja még csak annyit hogy azért remélem nincs harag :)
2010. nov. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
56%

A ráunt az azt jelenti,hogy anno imádta rónni az utakat éjjel nappal,most meg már nem.Ezt mifelénk itt vidéken úgy mondjuk hogy valamire "ráunt".Nincs rá jobb szavam!!

Tudod ki foglalkozik a pontokkal??

?Miért lenne harag?Attól még hogy nem látsz,nem tudsz olvasni meg nem érted amit mondani akar valaki,attól még jó srác lehetsz!!!Ha meg nem vagy az,akkor majd az élet rendreutasit a maga módján!!!Bibibiiiiiii

2010. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Kedves Vállalatt Vezető(váll alatt vezető) Úr kérem tisztelettel és térdencsúszva könyörgéssel hogy mutassa már meg nekem ebben az egész kérdésben illetve válaszkavalkádban(vagy ha jobban tetszik textúrában) hogy Ön merre látott erre utalást hogy valaki "RÁUN" a vezetésre?Melyik sorban látott ilyet?

:))

2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Miért mindent nekem kell helyetted megkeresnem?Menjél aludni mert elmult kilenc óra!!Vagy elmentek anyuciél moziba és partizánkodsz a gép előtt?

NEM ÜLNÉK AUTÓBA HA NEM LENNE MUSZÁLY!Így talán már látod hogy van aki (még)tud vezetni de(már)nem szeret!!!

2010. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!