Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy mk4 ford fiestát.Sz...

Vettem egy mk4 ford fiestát.Szépen felmelegszik a motor,fűtés is van,álló helyzetben a hőfok visszajelző szépen kúszik felfelé,amikor elindulok akkor a mutató egy idő után visszaáll alaphelyzetbe!Termosztát frissen cserélve!Mi okozza?

Figyelt kérdés

ma 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Óracsoport hiba. Ford Fifis csoportba kérdezd meg, itt nem hiszem van aki mk4 Fifikét használ.
ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bakker, nekem volt XD most jövök rá melyik az mk4 1996-os LoL. Én nekem sem volt jó, nem érte el a normál jelzést, fűtés jó volt. 6 évig használtam úgy, jó kis kocsi. Most egy Focusom van az meg felmegy 60fokig , de gép szerint 88C. Azt hittem a mk4 Fiesta az a első 1.0 ecoboost motoros széria.
ma 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam…mindenképp utána járok…
ma 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!