Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa B 1.4 Gyújtàs...

Anita9323 kérdése:

Opel corsa B 1.4 Gyújtàs nélkül is vilàgítanak a visszajelző lámpàk, viszont ha az autót próbàlom indítani nem indul.hol keressem a hibàt?

Figyelt kérdés
Új akkumulátor, és új gyújtás van az autóban.

júl. 20. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attól komolyabb ott a hiba mint sem így neki fogj hogy nem értesz az elektromossághoz.

Vidd el egy szakemberhez.

júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önindító, üzemanyagrendszer vagy relé, biztosíték...
júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krwkco ***** válasza:

"Gyújtàs nélkül is vilàgítanak a visszajelző lámpàk...?" "Hol keressem a hibàt?"

A gyújtáskapcsolóban. Ez megmagyarázná azt is, hogy indítózáskor miért nem csinál semmit az önindító.

júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gyújtáskapcsolónál kezdeném.

Kivéve persze, ha most hoztad el a szerelőtől az új gyújtás beépítése után. Jelentsen ez bármit is.

Mert akkor szépen vidd vissza neki, hogy tegye rendbe, amit elb/szott

júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Frissítés..gyújtàskapcsoló csere előtt is csinàlta, de egy időre megszűnt.most úgy működik hogy kb ami a làmpàkra vonatkozik biztosíték kihúzom akkor kialszanak a visszajelzők és indul az autó minden megy.Nyilvàn ez nem egy természetes àllapot erre szeretnék ràjönni.A középkonzolt is szétszedtem ott sincs törés se szakadás se égés.én úgy gondolom valahol összeégett pàr kàbel aminek a gyújtàshoz és a làmpákhoz van köze.Plusz jelenség ha minden biztosíték bent van és benyomom a vészvillogót a műszerfalon a visszajelzők kialszanak.Ha nyomom a fékpedàlt ugyanez
júl. 25. 15:30
 6/7 krwkco ***** válasza:
Az ilyen helyzet, hogy olyan dolgok is világítanak, amiknek nem kellene, sokszor a rosszul érintkező testelések miatt vannak.
júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki.A helyes megfejtés:

Az elakadàsjelző gomb elromlott.Kicseréltem.Most màs hiba jelentkezett,de vissza lehetett vezetni a jobb hàtsó làmpacsoportig.A testkàbel kókànyolva volt, meg is volt törve, nem is érintkezett.Kicseréltem és varàzslat működik minden probléma mentesen.:)

aug. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!