Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó mellett döntsek?

Melyik autó mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Adott egy 2013-as Ford Fiesta és egy 2008 Fiat 500 1.4.

A Fordnak valószínűleg jobb a teljesítménye, kényelmesebb és hosszú távon talán jobb döntés lehet, viszont az 500-hoz nagyon húz a szívem, mert nagyon régóta vágyom rá. Úgy érzem, ha a Fiestát választanám (hiába tetszik az is), akkor lemondanék egy régi vágyamról. De tervezek autópályán menni, családot gyarapítani és ez alapján a Ford racionálisabb választás.

Hogyan döntsek?

Nem tudok két autót venni a jelenlegi vagyonomból! :D :(



ma 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy vágyad, nem olyan durva, hisz egy 500asra vágysz, nem egy 911esre, elég elérhető, és meg is teheted, vedd meg azt az 500ast!


Hidd el hogy jól érzi az magát autópályán is, nem egy smart.


Családot gyarapítani? Nem csettintésre megy az, először össze kell hogy jöjjön, majd 9 hónapig bent is marad. Majd ha kijön, akkor eladhatod és vehetsz egy Fiestát (vagy valami nagyobbat).


Élj a mának, vedd meg azt az 500ast különben mindig fájlalni fogod hogy nem tetted meg.

Én is megvontam magamtól vágyott autót, pedig meg is engedhettem volna magamnak, azóta is fáj a szívem.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csettintésre megy az, először össze kell hogy jöjjön, majd 9 hónapig bent is marad. Majd ha kijön, akkor eladhatod és vehetsz egy Fiestát"


Szerintem az emberkereskedelmet büntetik nálunk 😅

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem eladhatja az 500ast is, nem feltétlen a gyereket :)
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :)

valóban úgy érzem, hogy szívesebben venném meg az 500-ast.

ma 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt egy 2008-as JTD 500-asa amit városban használt ezért sajnos a motorja letérdelt 10 évesen. Újonnan vettük. 4 év kihagyás után egy 2018-as 1.2-est hajt. Nem egy erőgép viszont autópályán is helyt tud állni ha nem akarod letolni a 300 lovas autókat. Városban 6-6,5 litert fogyaszt. Ha efféle húz a szíved ezt vedd, mert jó! A fiestát nem ismerem, de Fordot én nem vennék 2005 után.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!