Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi mellett döntsek?

Szerintetek mi mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Hezitálok nagyon.

Az a lényeg, hogy jelenleg vagyok egy egyetemen, de nagyon messze van (amikor jelentkeztem ezzel nem nagyon számoltam mert az elején barátnőmmel jártam kocsival, de ő sajnos ott hagyta így maradt a tömegközlekedés) kb 3-4 órát utaztam be mindennap az órákra,de én is félbe hagytam 1 hónap után, most így 1 évet passziváltam. És az a baj hogy ahova járok nem jó a közeg meglátásom szerint az emberek nem barátkozó típusok vagy csak én nem nyitok feléjük jól, nem tudom, de a távolság és az is benne volt hogy nem szerettem bejárni ez miatt, hogy egyedül voltam mindig.

És most azon gondolkozok, hogy menjek vissza és folytassam kezdjem újra vagy menjek levelezőre vagy próbáljam meg kérvényben esetleg, hogy rakjanak át a közelebbi telephelyre, ha ez egyáltalán lehetséges vagy menjek dolgozni és hagyjam a francba.

Ti mit tennétek a helyemben?

Normális válaszokat ha lehetséges megköszönném.



aug. 2. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen messze van nappalin nem éri meg folytatni, inkább levelező vagy telephely váltás. Ott csak akkor hagynám ha már lenne vmilyen végzettségem vagy egy B tervem hogy mit akarok tanulni.
aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Koliba tudsz esetleg jelentkezni? Nekem az megoldotta a lakhatást és a barátokat is. Jelentkezz szakosztályokba, önkénteskedni stb. Én nagyon szeretem az egyetemet, ezért nem hagynám ott ennyi miatt, de persze lehet, hogy nem ez (az intézmény/szak) a te utad.

aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén megvalva kollégiumba nem szeretnék lenni.
aug. 2. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Halassz, és ezalatt próbáld meg lerakni a jogsit.


Ha ez nem megoldás, kérdezd meg tőlük, hogy átvennének-e, a közelebbi helyre, vagy mehetnél e levelezőre.


Ha egyik sem megoldás, akkor se hagyd ott a felsőoktatást, nézz meg egy közelebbi lehetőséget.


Welcome.

aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit több motivációm lett így hogy ne adjam fel. :)
aug. 2. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit én nem utaznék, inkább közelebbi helyet néznék. Jobban jársz.
aug. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
aug. 3. 10:28
 8/8 anonim válasza:
18%
Hát tuti lány lehetsz, azok ilyen "beszámíthatatlanok" a jövőt illetően, tipikusan a mának élnek csak. Egyetemre nem járnék, mert a gáz ötlettelen szolgalelkeknek való, jogsit se tennék le soha, mert az olyan átlagos, csak egy leszel a sok közül. Én például néznék valami ritka hobbit, amihez elvégeznék egy képzést, és azon a területen dolgoznék.
aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!