Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le/sajnálják le...

Miért nézik le/sajnálják le azokat akik suzukival járnak?

Figyelt kérdés
ma 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert más az emberek ízlése.
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Én nem nézem le azt aki Suzukival jár, a fostalicska kotla Bömbiseket annál inkább.
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Volt már párszor a kerdés, de látom kissebsegi komplexusod lehet tőle, hogy mindig kiírod. Amúgy senki nem nézi le őket, de beteg módon vezet némelyik, nem számít a gyenge kaszni, virsli gumi, ők nyomják neki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=mi%C3%A9rt+..

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg voltak már ilyen kérdések. Gondolom azért mert tényleg így van. Sok autó márkához/típushoz van egy társított képzet. A suzukisok olyan nyomik, unalmasak, nincsenek igényeik. A bmw-nek is megvan igen. Ők a hülyegyerekek stb.
ma 10:37
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 BMW-hez is társítják ezt az index dolgot, aztán márkától függetlenül is sokan nem indexelnek, köztük Suzukisokkal is találkoztam már.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

mert legalsó kategóriás autóval járnak

ugyanúgy lenézik azt aki piruki cigit szív vagy kőbányait iszik

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na de a lényeg, hogy aki nem ilyen azt is a hideg rázza egy Suzukitól pl és semmi pénzért nem venne, mert nem akarja hogy őt is nyominak gondolják. Vagy bmw-t nem venne, hogy ne gondolják hülyegyereknek.
ma 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha sem értettem miért kell fikázni ennyire azokat akiknek Suzukijuk van.

Maga az autó sem egy rossz. Nekem is volt öreg Swiftem elég sokáig, csak azért adtam el mert nagyobb és erősebb autóra volt szükségem, egyéb más okok miatt, sokáig gondolkodtam azon hogy megtartom arra hogy dolgozni járjak vele, mert arra még bőven alkalmas volt és gazdaságosabb, kötelező költségei sem voltak eget verően magasak. Aztán végül továbbadtam egyik ismerősömnek mert neki totálkárosra törték az autóját és extra gyorsan kellett neki valami amivel tud közlekedni meg tudja vinni orvoshoz a beteg nagymamáját és nagyon sok pénze sem volt autóra, így eladtam neki 200 ezerért, akkor kb ennyit is ért a piacon, és maximum ennyit is tudott adni érte.

Az autót még mai napig használja az anyukája, elvannak vele.

ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a márka, hanem a közlekedésben tanúsított viselkedése miatt nézek le valakit. Szuzkásokkal nem, de audissal, bömössel már annál több konfliktusom volt, mert ugye ők az istenek!!!!!
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
EZ tipikus magyar hülyeség, normális országokban nem foglalkoznak ilyesmivel
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!