Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valakinek van egy épített...

Ha valakinek van egy épített autója, azt nem sajnálja, hogy hamarabb tönkremegy?

Figyelt kérdés

Akiknek tényleg frankón meg van építve a kocsija, és látszik rajta hogy nem gány munka, tehát ölt bele pénzt is rendesen. Elhiszem hogy ha megvan építve a gép, és emellett ugyan úgy értelmesen használja, nem csutkázza és durrogtatja mindig tiltáson, akkor nem sok minden változik, mert igénybevétel nyilván ugyan olyan.

De azért mégis, akiket én ismerek így névről kollégáimat is, látom hogy szerelmesek ezekbe az autókba, amit persze megértek, mert nem csak erősek hanem gyönyörűek is.

Sajna nekem nem futja anyagilag hasonló sztori, ezért lehet csak én látom másképpen.

Vélemények?



2023. jún. 25. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen , te máshogy látod.

Nem egyformák az emberek.

2023. jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó tuning lényege, hogyha ésszel van használva, akkor nem fog hamarabb tönkremenni. És aki ennyi pénzt és energiát rá szokott áldozni, az általában betartja ezeket a dolgokat.
2023. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb?
2023. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jún. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!