Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ér ennyit ez a...

Szerintetek ér ennyit ez a motor ?

Figyelt kérdés

Tehát ki néztem magamnak egy motort. Erre szeretném a véleményeteket kérni hogy szerintetek meg ér-e 500 ezer Ft-ot ez a épített motor. A linken minden adat és kép szerepel.



[link]



2022. jún. 18. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítsunk! Nem terepre lett építve, csak egy sima RX lett megtuningolva, de ha megnézed a facebook marketplacet, akkor ott egy 2015-ös sima 50 cm3-is kivitel is ennyiért megy, szóval siman megéri amennyit pénzt rálocsoltak. De azzal számolhatsz, hogy 2-3 évnél tovább nem bírja a főtengely meg a csapágyai, mert nem 80-asra van méretezve , még ha erősített is
2022. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.



A leírásban írja hogy magasabb az első teleszkóp miatt. Aminek a hasmagassaga 37cm. Ez miatt mennyivel magasabb a motor mint egy gyári ?

2022. jún. 18. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább itt az a kérdés hogy te milyen magas vagy? Mert nekem SX van, ami kisebb ,supermoto kerekekkel van szerelve és 171 centimmel, lábújhegyen ér le a lábam.
2022. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

176cm vagyok.

Igazából azt se szeretném hogy teli talpal le érjen a lábam. De akkor valószínűleg erről is lábújhegyen fog le érni nekem. Főleg hogy még magasabb is a teleszkóp miatt mint a gyári.

2022. jún. 18. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmértem az SX-emet, és nem tudom hogy mit emeltek, de nekem kis kerekekkel is 35 centire van a talajtól a bölcsőváz alja ülésmagasság pedig 88 centi.

Viszont ha jól tudom ezekből van egy alacsonyabb kiadás is, mert láttam már így hírdetve , de nem tudom, hogy az enyém is melyik.

2022. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!