Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ér ennyit ez a motor?

Ér ennyit ez a motor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rs apriliat keresek már egy ideje. Találtam egy 2009-est, 11 ezer kilometerrel. Az egyik oldala sérült. Szerintetek reális ár érte a 260 ezer ft?


[link]



2021. jan. 27. 13:32
 1/5 anonim válasza:
30%
Igen
2021. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen árban mennek, az meg más kérdés hogy ér e ennyit... Én feleannyit simán adnék érte, de többet nekem nem ér..
2021. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%

Simán megér annyir, egy yamaha tzr 50 is kb ilyen árba van, nekem egy yamaha yzf r125 van ezt 3 éve vettem 600 ezerért

Ezeknek az 50-125ös motoroknak nem is nagyon fog lentebb menni az ára, mármint a yamaha, aprillia, honda, mivel kb ezekbol a márkákbol van csak ilyen szóval bármikor el tudnád adni ennyiért

19F

2021. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3 vagyok

Szóval arra akarok kilyukadni hogy ezek a legjobb sportmotorok ilyen kicsi cc be és mindig lesznek új 14-16évesek akik még csak ezt vezethetik így van rá kereslet

2021. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én enyit nem adnék ekkora motorért, hiába csillog villog, első motor biztos eldobod meg sérülni fog, 1 év múlva meg már csak szenvedsz mert gyenge
2021. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!