Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik mostanában voltatok...

Akik mostanában voltatok forgalmi vizsgán Budapesten, mennyi időn belül kaptatok időpontot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik mostanában forgalmi vizsgáztak azoknak a vizsgadíj befizetését követően átlagosan mennyi időn belül foglalt időpontot az iskola a vizsgára? Létezik, hogy a rendszerben nincsenek szabad időpontok és nem is tudják, hogy várhatóan mikor lesznek? Illetve van valakinek információja arról, hogy a budaörsi virágpiachoz tartozó 7 db vizsgaútvonalat októbertől kibővítik 15 db útvonalra? Magyarul ha október előtt nem kapok időpontot vizsgára, akkor nekem már dupla annyi útvonalból kell húznom, aminek a felét sosem jártam be? Ezt így megtehetik közvetlenül a vizsga előtt állókkal? Értem én, hogy mindenhol tudni kell vezetni majd az életben de akkor eddig minek bohóckodtunk a fix útvonalakkal?



ma 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!