Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári fékszett helyére milyen...

Gyári fékszett helyére milyen márkájú ajánlott?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az ATE/Bosch/Textar/TRW/Brembo márkák azok amelyek gyári beszállítók is bizonyos autógyártóknak illetve komolyabb autókhoz is gyártanak fékszetteket.

Ezek közül bármelyik közel gyári minőségű fékbetét illetve féktárcsa a legtöbb autóhoz?



ma 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"ATE/Bosch/Textar/TRW/Brembo"

Ezek pont így sorban. Mind gyári beszállító és mind jó.

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy az autógyár megad pontos elvárásokat, amiknek meg kell felelnie a terméknek és eszerint legyártatja a fék alkatrész gyártóval. Ezek után az alap selejtezést megcsinálja a fék gyártó, az után kiküldi az autógyártónak és ők is mégegyszer ellenőrzik és selejtezik amik nem elég jók. Ezek után kerül be az autóba a gyári alkatrész. Na most ha te megveszed az alkatrészt az utángyártótól, akkor kimarad az elvárásoknak megfelelés és a második selejtezés is. Ezért jobb minden esetben a gyári. Persze legtöbb esetben megfelelő lesz az utángyártott is, nem lesz velük gond. Dolgoztam autósboltban Textarra, ATE-ra és Brembora esküsztek sokan, az autószerelők inkább ATE-t vettek, mert az az igazi szerintük. Persze gondolom ott van az is, hogy drágább, több a jutalékuk belőle, nem tudom. Ár-érték bajnok a Textar szerintem. Boscht nem nagyon vették, olyanokat hallottam, hogy nagyon kemény, ezért nyikorog fékezésnél, de nem tudom mennyire igaz ez. Szerintem ATE vagy Textart vegyél attól függően mennyit szánsz rá.
ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én legutóbb Juratek fékszettet raktam fel és tökéletes azóta is.
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!