Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelővel ajánlott vagy...

Autószerelővel ajánlott vagy nem ajánlott használt autót nézni ? Tud segíteni ? A legtöbb ember szakember nélkül vesz kocsit és nem érdekli ? Használja ameddig tudja úgy vannak vele az emberek ?

Figyelt kérdés
Elviszem magammal mindig ,de már kicsit idegesít,hogy alig találni jót. Mindenben a hibát keresi. 100-ból 1-re mondta azt,hogy no ez jó lesz. Mondtam egy arányt ,de nem biztos így van vagy volt ,de már kiidegelt :D Rohad a küszöb hát nem érted ? Ez kell neked a rohadt küszöb ? Ecetera ecetera.
jún. 18. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el másik szerelőhöz. Nem hinném hogy nincs normális a környéken.
jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenki szerelővel járna autót venni, akkor az összes ott lenne, meg még így is fel kellene venni 1000 szerelőt, hogy legalább 0 legyen a műhelyekben.

Évente 800 E autó cserél gazdát, ha mindenki csak 2-t néz meg, az is napi több, mint 4000 megtekintés plusz az utazgatás.

jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdemes.

Amiert a te szerelőd egyik kocsit sem ajanlja annak az lehet az oka hogy olcso autókat talalsz és lehet abban az árkategóriában nincs jó állapotú autó.

Jobb ha elviszed muhelyben ahol felemelik es jobban át tudják nézni mint a kereskedőnél szemrevételezve.

jún. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krwkco ***** válasza:

"Autószerelővel ajánlott vagy nem ajánlott használt autót nézni?"

Autóvizsgálóval érdemes a használtautót vétel előtt megnézetni. Ők jobban tisztában vannak a piaccal is, azzal hogy adott pénzért milyen autóra van esély.

jún. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

“ A legtöbb ember szakember nélkül vesz kocsit és nem érdekli ?”


Igen… utána meg jön a “jajistenem”


“ de már kicsit idegesít,hogy alig találni jót”


Nagyon putri az autópark. Persze lehet jót találni, de nem egyszerű. Drágán árulnak öreg szarokat és a közhihedelemmel ellentétben,az esetek nagyrészében, akkor adják el az autót, amikor már azért vannam bajai.

jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ne nézz hulladékokat...

Ha meg rábólint valami szemétre, amire ráköltöd utána a gatyádat is, akkor meg majd azt híreszteled róla, hogy lesz/rta és megvetetett veled egy gtk autót csak hogy könnyen felvegye azt a kis lóvét

jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

" Nagyon putri az autópark" Ezt én is észrevettem.

" Drágán árulnak öreg szarokat " Azért ez is igaz mert huszonéves kocsik is 1 milla és felette vannak. Vannak kivételek ,de ez jellemző szerintem.

Kik veszik meg őket egyáltalán ? 23 éves autó és 1 milla az ára. Igaz 56 ezer km van benne.

jún. 19. 09:04
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:

Eddig egyszer jött el velem szerelő 20 évvel ezelőtt, az akkor 6 éves használt autóvásárlásnál segített. Nem talált hibát a kocsiban, szépen járt a motor, stb. Megvettem, rá 4 hónap múlva kuplungcserés lett a kocsi.

Legutoljára vásárlásnál nem vittem senkit, én magam néztem át. Az autóval nem volt gond utána sem, most kezdenek a kopóalkatrészek nyekeregni, 8 évre rá (14 éves autó). Ha régi kocsit nézel, ott a rohadással, olajfolyással (rossz tömítések), kopóalkatrészekkel lehetnek bajok. Motorhangja mennyire normális, hidegen, melegen, gyorsításnál, hirtelen fékezésnél nincs semmi abnormális jelenség.

Egy újabb 4-5 évesnél egyiknek sem szabadna lennie. Ha minden rendben, még akkor is előfordulhat olyan dolog, amit nem látsz kívülről, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Vannak jelek, amik arra utalnak, hogy törött volt a kocsi. Ha ezekkel és a fent leírtakkal tisztában vagy, nagy meglepetés nem érhet, csak kisebb vagy még az sem:))

jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krwkco ***** válasza:
74%

"... 4 hónap múlva kuplungcserés lett a kocsi."

És ezt mire fel mondod? Mire akar ez tanulság lenni?

Az is előfordulhat, hogy az ember vesz egy használt autót és egy hét múlva kifogy belőle a benzin!

jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:

Az, hogy vannak olyan hibák, amit senki sem tud megállapítani előre. A többihez nem kell szakember, ha érdekelnek a kocsik és tudod mit nézz. A másik dolog, vannak a berögződések, pl franciát, Fordot, Fiatot nem szabad venni, japán rohad stb. Ha olyan szakembert viszel, már akkor lebeszél a kocsiról, mikor még nem is látta. :))

Anno megvettem a 206-ot, utána kaptam én is, “hú franciát nem szabad venni”. 26 évesen kerül parkoló pályára a kocsi, szépen kiszolgált.

jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!