Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel Saab 9-3-ast mennyire...

Dízel Saab 9-3-ast mennyire érdemes venni ingázásra, ha fontos a megbízhatóság is?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez az autó. Eközött és a Honda Accord között vacillálok, de utóbbi min. 2-szer annyiba kerül és úgy tudom a Saab Opel technika szóval alkatrész is talán lenne hozzá, de cáfoljatok meg, ha nem.


Napi szinten 2x50 km-t vezetek és mivel munkába járáshoz is használnám is jó lenne ha nem állna meg alattam teljesen indokolatlanul (szervízelés ellenére).


Mit javasolnátok nekem ha szeretnék egy nagyobb teljesítményű, megbízhatóbb sportos megjelenésű szedant venni?



szept. 15. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a dupla turbós kivitelt én elengedném, de a 120-150 lovas 1.9 JTD egy nagyon jó motor.


A 9-3 lényegében egy vectra. Saab specifikus alkatrészek ritkák (értsd karosszéria elemek), de minden más kapható.

szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sose veszek gázolajosat . A környékemen az ismerősök és dízeles tulajok beigazolták, 1-2 szer romlott el benne a kényes holmi és millió közeli vagy feletti a javításuk- amit megtakarítottak üzemanyagban azt most kifizették . Ennyiből csutára felújítom a vasamat .
szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#11: Honnan tudtad, hogy duplaturbós? Mit kell figyelni a nevében? Amúgy az a baj, hogy SAAB ritka mint a fehér holló, nemhogy még válogassak...
szept. 16. 20:09
 14/14 anonim ***** válasza:

A sima tid-ben 1 turbo van. A ttid-ben kettő.

Azért nem olyan ritka, hogy ne lehessen válogatni. Érdemes Saabos facebook csoportokban is szétnézni.

szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!