Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel Saab 9-3-ast mennyire...

Dízel Saab 9-3-ast mennyire érdemes venni ingázásra, ha fontos a megbízhatóság is?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez az autó. Eközött és a Honda Accord között vacillálok, de utóbbi min. 2-szer annyiba kerül és úgy tudom a Saab Opel technika szóval alkatrész is talán lenne hozzá, de cáfoljatok meg, ha nem.


Napi szinten 2x50 km-t vezetek és mivel munkába járáshoz is használnám is jó lenne ha nem állna meg alattam teljesen indokolatlanul (szervízelés ellenére).


Mit javasolnátok nekem ha szeretnék egy nagyobb teljesítményű, megbízhatóbb sportos megjelenésű szedant venni?



szept. 15. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Vedd meg.
szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Gyönyörű járgány. Vedd meg, mert elviszi más.


alkatrészben felesleges gondolkozni.

szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 1.9 dízek a Fiattól van. Igazából az egyik legjobb dízelmotornak tartják, szóval nem gáz, hogy ez speciel nem Opel dolog.

Amúgy megbízható gép. Ha bármi baja van szerencsére vannak még jó szerelők akik értenek hozzá és az alkatrész ellátás se probléma.

szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Én személy szerint inkább az Accordot venném, mert Saab esetében alkatrész nem mindenhez kapható már, mivel ugye becsődölt a gyártás, illetve szerelőt is nehezebb találni hozzá.


De tény, hogy gyönyörű járgány.

szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Semennyire, ráadásul még alkatrész sincs hozzá.
szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mind2 szívás kicsit alkatrész terén...


A Saab tudjuk miért.

A Honda alkatrészek meg drágán mennek, sokkal többe kerül mint egy vw vagy skoda alkatrésze.

Közel a bmw, merci, audi trióhoz a javittatása ha nem tudod magadnak otthon szerelni.

szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Ezt nem is tudtam! Miért drágák? A Honda pedig nem is prémiummárka. Ennyi erővel akkor vehetnék egy A4-et is? (sokkal jobban tetszik mint a SAAB és Honda együttvéve)
szept. 15. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

#7

A Honda mióta prémium márka? :D

szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért mert japán.... Franc tudja miért így vannak beárazva az alkatrészek.


Nézz körül Kovácsauton.

Garantálom neked, hogy az audihoz olcsóbbak lesznek a cuccok.


Faternak Nissan van, nekem mercedes. Nissanhoz minden drágább.

szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Attól még nem prémium márka.
szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!