Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánlanátok első...

Melyik autót ajánlanátok első autónak? Hátrány lehet a "túl hosszú" autó elsőnek? Japán, dél-korea és benzines a megbízhatóság miatt az összes opció amin gondolkozok jelenleg, persze, ha van érved másik mellett szívesen veszem.

Figyelt kérdés

Mazda 6 (2008-2012, (benzines))

Ford Mondeo (2007-2014 (benzines))

Kia Pro Cee'd (2008-2014 (benzines))



szept. 6. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezek közül a Mondeo messze a legmegbízhatóbb. Nem is egy kategória a többivel, hanem magasabb. Ha egy árban van a többivel, akkor át kell nézni alaposan.


A Mazda rohad.


A KIA által használt motorok szeretnek totálkárossá válni.

szept. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, nem egy ismerősöm semelyik más autójával nem szopott annyit, mint a Forddal (volt köztük Mondeo meg Focus is).

Mazda tényleg rohad sajnos, ha találsz egy rozsdamentest valahogy, akkor a 3 közül talán az a legjobb.

Egy másik ismerős eddig 2 milliót költött a 1,5 millás Sportage-re, motorcserével együtt.

Én még a Honda háza táján is körbenéznék, bár ott is vannak/voltak rozsda-gondok, mérföldekkel jobb a helyzet, mint a Mazda rohadó üvegénél

szept. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikből csakis a 2.0benzines értemes esetleg a Mondeoból a 2.0T meg a 2.5T
szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kia lénygesen kisebb, mint a másik kettő. Szóval tisztázni kellene először, hogy mégis mit szeretnél pontosan.

Egyébként simán vennék második generációs 1.4 TSI VAG kombit ezek helyett. Nagyjából le is írták előttem miért

szept. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Toyota, Honda, VW csoport egyes modelljei. Én ezekben gondolkodnék első autónak.
szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen gondja, legyen Fordja. By: Vályi Pista :D
szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%

A Mondeo nagyon problémás, és a szerelése is speciális szerszámokat igényel, ami drágává teszi azt.


Ha megbízható autót szeretnél, a Suzuki Swifteket tudom ajánlani. Az ugyanolyan évjáratúakat, mint amiket említettél. Dízelben is nagyon megbízható, olcsó fenntartás, szerelőhöz pedig csak a kötelezőkre kell vinni.

szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!