Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azért Volkswagen a legrosszabb...

Azért Volkswagen a legrosszabbul teljesítő autógyár, mert nem raknak fel árlistát ?

Figyelt kérdés
Mikor új autót vettem azzal kezdtem hogy végignéztem az összes márka árlistáját, hogy mi merre hány méter, hamar képet kaptam a kínálatról. Mikor a VW jött, megdöbbenve tapasztaltam hogy ott sehol nincs árlista, csak idióta konfigurátor amihez nem volt türelmem, így a VW modelleket teljesen passzoltam.
szept. 11. 06:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem a VW a legrosszabbul teljesítő autógyár, csak most éppen ők szerepelnek a hírekben, mint válságban lévő cég.
szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Mivel már az alsó és az alsó középkategória is tud annyit (a teljesítménytől eltekintve) amennyi egy átlagember számára értelmes szolgáltatás, ezért talán már nem tömegével a tizenmilliós Golfokat, Passatokat, Audikat, Octaviákat akarják megvenni.
szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk az Audi foglalkoztatja a legtöbb frissen kikerült mérnököt. Talán ez is magyarázza, hogy miért vannak most válságban.
szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Egy ilyen szintű kérdést egy 12 éves gyereken kívül ki írhatna ki mégis...? Nem, hogy semmilyen autót nem veszel Te 12 évesen, de még csak ezt az oldalt sem használhatnád.
szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne... te autót vettél... és komolyan azt szeretnéd, hogy ezt elhiggyék az emberek? :) Hát akkor az nem sikerült. Senki se hiszi el neked :)
szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem az összefüggést...

Én pont hogy soha sehol nem az árlistát néztem. Egyrészt az dísznek van, csak marketing, hogy elkápráztassanak hogy csak neked, csak most, mert szimpatikus vagy az értékesítőnek, milyen hatalmast kedvezményt harcolt ki neked a listaárhoz képest. Tehát közel nem annyiért fogod kapni az autót. A másik, hogy én pont a konfigurátort nézem. Kit érdekel, hogy egy valahogy összeállított példa modell mennyibe kerül?! Úgysem azt fogom megvenni, hanem azokat válogatom bele, ami nekem kell. Én annak a konkrét konfigurációnak az árára lennék inkább kíváncsi.

Harmadrészt, van szám. El tudok menni megkérdezni, tudom használni a telefont, vagy akár e-mail is van a világon, ami tényleg semmibe nem kerül.

szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az összefüggés ott van, hogy az összes gyártó automatizálta már a megrendelő felületét, míg a VW csoport ott tiporog egy helyben a frissen felvett mérnökök ezreivel, mert egyszerűen képtelenek arra, hogy felismerjék a lemaradásukat.
szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az is hozzájárult ahhoz, hogy most ekkora a baj náluk, hogy az oroszországi szankciók miatt elég nagy piacot vesztettek.
szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

6.

Azért irányadónak jó lenne a márkák közötti összehasonlításra, mert legtöbb embernél azért van egy kezdőparaméter, ez pedig a max rászánandó összeg. Vagy te most inkább végigkonfigurálod 14 márka kínálatát azonos felszereltségűre 4 nap alatt, hogy legyenek áradataid is?

szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9, nagyjából be tudom lőni, hogy egy fullos 7-es BMW-re, vagy egy alap Sanderora van keretem.

A listaár azért sem feltétlenül jó az összehasonlításra, mert nem mindenhol ugyanannyi az engedmény. Ezért szélsőséges esetben lehet hogy egy olyan modellt meg sem nézel, amit egyébként olcsóbban megkapnál a másiknál. Eladási ár összehasonlítására, ha valamiért ennyire ellenszenves neked a konfigurátor, vagy a személyes megkérdezés, felmész a hasznaltauto.hu-ra. Beállítod a peremétereknél, hogy új autó árakra vagy kíváncsi. Ott kb. a valós eladási árakat látod.

szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!