Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf VIII vagy BMW...

Volkswagen Golf VIII vagy BMW 318 2020 as évjárat? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

szept. 2. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Golf túl van értékelve.

4 hengeres BMW? Guminőt ne vegyek mellé?

szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak azt hogy 2000-es dízel 150 lovas
szept. 2. 18:21
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
BMW. Nekem a Golf túlságosan konzervatív autó. De ez csak a saját véleményem, neked kell dutnod, hogy melyik tetszik jobban.
szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem.
szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
Golf szerintem jobb.
szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

#2

BMW nem igazán való az ilyen műszaki analfabéta tulajoknak, még egy újabb autó esetén sem. Egyébként természetesen a BMW magasabb kategóriát képvisel.

szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A kettő azért elég más kategória. Miért nem 118-ast nézel akkor, az kompakt mint a Golf.
szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Annyira szeretem amikor úgy fikázzák emberek a másikat hogy nem is ismerik.. egyébként meg felesleges minden műszaki paraméterrel tisztában lenni… 15 éve vezetek ezidő alatt volt már pár autóm pl mondeom, insigniám és hidd el boldogultam velük.. béke veled
szept. 2. 21:12
 9/25 A kérdező kommentje:

#7 egyszerűen ez a 2 típus tetszik :)

A 118 nem az én világom formailag

szept. 2. 21:16
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

#8

Ejha, micsoda komoly autók.


BMW-t nem érdemel az az ember, aki nem képes egy perc alatt megnézni, hogy milyen motor van pl. az autójában... A te fajtádat húzzák le a szerelők, ahol érik, az autóra meg nem figyelsz oda, és mikor megkotlik alattad, akkor majd habzó szájjal üvöltöd, hogy milyen szar a BMW. Egyszerűen nem való ez neked.

szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!