Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf VIII vagy BMW...

Volkswagen Golf VIII vagy BMW 318 2020 as évjárat? Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

szept. 2. 17:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10

Saját magadat járatod le, de úgy látszik nem veszed észre… micsoda komoly autók? Barátom más ember örülne ha egy corsába beleülhetne, úgyhogy igen is örülök neki hogy ilyen autóim voltak..nem nézem meg milyen motor van benne? Az elején írtam hogy 2.0 D 150 ló… egy szerelő meg bárkit lehúzhat még azt is aki nagyon ért a kocsikhoz.. vagy ha nem akarsz szerelőnek fizetni megcsinálhatod magadnak is ha annyira értesz hozzá… nekem hálistennek jó kapcsolataim vannak így nem vagyok lehúzás áldozata, de megint csak azt tudom mondani hogy nem ismersz és úgy minősítesz

szept. 2. 21:47
 12/25 A kérdező kommentje:

# 10

Ja és még valami. Mindenki olyan autót érdemel amit megtud venni magának.. és ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne kommentelj

szept. 2. 21:48
 13/25 A kérdező kommentje:
# 10 honnan tudod hogy én nem figyelek oda az autómra? Pl 10 ezer km-enként viszem olajcserére stb….
szept. 2. 21:59
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

2.0D 150 ló... Na ez a baj, hogy ennyit tudsz az autókról. Amit keresel: B47C/D20 motorkód.


Egy BMW tulajnak alap, hogy tudja a motorkódot legalább.


Viszed olajcserére. Azt a betyár mindenit. Gondolom azt is tudod, milyen időközönként kell kartergáz szűrőt cserélni, vagy az osztóműben olajat...


Egy szerelő nem fog neked mindenre odafigyelni, hacsak nem BMW szaki 10+ éves rutinnal...

szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14 Ott van a forgalmiban minden ami kell.. bármikor meglehet nézni.. illetve ha megveszek egy autót akkor utána nyílván megnézem hogy mikre kell odafigyelni.. de jelenleg még kérdéses hogy melyik típust fogom megvenni így nem mennék komolyan bele a témába…


De mint írtam nem ma kezdtem… a problémákat hagyd meg nekem.. itt csak egy egyszerű kérdés volt ez vagy az… peace

szept. 2. 22:30
 16/25 Koaxk Ábel ***** válasza:

kérdező, azért oltottak le, mert már az első hozzászólásodnál fogalamad sem volt, hogy 4 hengeres motorról beszélünk.


Innentől kezdve magadat égetted, nem véletlenül 100%-os a téged támadó válaszoló!


Sajnos jogos is, hogy alapvetően a BMW egy kényes jószág, és inkább azoknak való akik tudnak, szeretnek, és értenek is annyira a kocsihoz, hogy rendbe legyen tartva. Aki csak úgy vesz egy ilyet, mert menő, meg szép, de nem ért hozzá, legtöbbször beszopja és tényleg az van, hogy a BMW milyen xar!


Mondok egy példát nekem volt egy E90-es 3-asom 2007-es M47-es motorral, ami a BMW talán egyik legjobb 2 literes dízel motorja volt. A nővéremnek nagyon tetszett az autóm, így ő is vett egy ilyet, segítettem neki, hogy ne az N47-es motorost vegye ami ismerten problémás.


Én nyílván folyamatosan figyeltem rá nekem egy atombiztos autóm volt, ők meg csak szívtak vele..., de érdekes módon szinte minden autójukkal szívtak, szívnak a mai napig is...

szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Elhiszem amiket mondasz.. de hidd el én is nagyon körül szoktam járni hogy mikre kell odafigyelni.

Én nem azért akarom megvenni mert menő, hanem azért mert egyszerűen megtetszett. De nagyon tetszik a golf is ezért nehéz.

szept. 3. 06:40
 18/25 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amelyikből találsz jobb állapotút. Én speciel ilyen motorral nem vennék BMW-t, felesleges…
szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
# 18 köszi!
szept. 3. 07:57
 20/25 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egyébként, hogy releváns választ is adjak a kérdésedre ha Golf-nál is dízelben gondolkozol a VW CRTDI motorjai magasan az egyik legjobb technikák, viszont a Golf nem egy prémium autó, nagyon jó kis kocsi, de nem egy liga a BMW-vel.


A BMW baromi jó autógyártó, érezhetően minőségi ugrás beltérben egy Golf-hoz képest. Vezetési élményben sem egy liga a két kocsi, még egy alapmotoros dízelnek is olyan sportos futóműve van, hogy elhiszed, hogy szinte egy sportkocsiban ülsz. Ebből a B47-es motornak is voltak nyűgei, de úgy tudom olyan 2018 tájékán az összes tipushiba javítva lett.

Viszont én inkább 320D-t vennék nem 318D-t ugyanaz a motor, csak vissza van folytva feleslgesen, és nem hiszem, hogy sokkal drágább lenne.

szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!