Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogyan ütemezzem...

Szerintetek hogyan ütemezzem a KRESZ vizsgát?

Figyelt kérdés

Még nem iratkoztam be, viszont az a dilemmám, hogy nekem most télen lesz a munka nagyon sűrű, februártól már okésabb, és vezetni pedig kora tavasszal szeretnék elkezdeni.


Ha most iratkozom be akkor pont februárig kéne a vizsgát megcsinálnom. Lehet úgy kéne hogy április legyen a lejárta, mielőtt beiratkozom addig is tudok gyakorolni, videókat nézni. Ti hogy csinálnátok ezt?

Egyébként a vezetés órák hány hét alatt jöttek nektek össze a forgalmi vizsgáig?


Kicsit nekem a tanulás nehezen megy, most 2 hete foglalkozom az egésszel, és egy appon csak átlag 56 pontot szerzek a 75-ből (van pár számomra hajmeresztő kérdés) :/

Köszi ha segítetek



szept. 8. 02:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hát az a baj, hogy ez sok tényezőtől függ. Pl.: milyen gyorsan tanulsz, milyen gyorsan kapsz oktatót, ő milyen gyakran tud veled foglalkozni, Te anyagilag milyen gyakran tudsz menni stb...

Leírom, nálam, hogy volt, nem tudom, ez mennyire segít.

Április 25-én iratkoztam be. 1 hét alatt végeztem a Kresz tananyaggal. Május 22-én volt a KRESZ vizsga, ami hibátlan lett. 1 hét múlva kaptam az értesítést, hogy a suli kijelölt nekem egy oktatót. Június 3-án mentem az első órára. Egy alkalom az dupla óra (1,5 óra) volt. Én úgy tudtam menni, hogy egyik héten kétszer, másik héten háromszor. Augusztus 30-án volt a forgalmi vizsgám, addigra 50 órát vezettem le. Persze voltak kihagyások, mikor vagy én, vagy az oktató nyaralt, de összességében gyorsan végeztem.

Ha elfogadsz egy tanácsot, én a helyedben nem várnék. Már csak azért sem, mert az árak is mennek egyre feljebb. Az én sulim is emelt árat (+800 Ft/óra), de szerencsére rám a a beiratkozáskor aláírt árak voltak érvényben. Meg ha most elkezded, simán le tudod a Kreszt még mielőtt beűrűsödik a munka. Vezetni pedig ráérsz majd februártól.

Egyébként Budapesten csináltam.

szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!