Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós iskolát mi alapján...

Autós iskolát mi alapján válasszak? Hányszor fogok fizikailag is bemenni székhelyre?

Figyelt kérdés

Találtam egy sulit ami szimpatikus, de picit nekem messze van 30 perc tömegközlekedéssel. Viszont gondolom túl sokszor nem kell bemennem a beiratkozáson kivül, mivel a kresz online lesz, a vezetés meg tök máshol. Vagy rosszul tudom ezeket?

Milyen szempontok alapján érdemes választani?

köszi ha segitesz



aug. 29. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A kiválasztott iskolával kell ezeket leegyeztetned. Hívd fel őket vagy emailben tedd fel nekik a kérdéseidet.


A kresz tanfolyam online szokott lenni, nem tudom hogy manapság kell-e még fizikailag ott lenni bármi oktatáson ha nem is napi szinten de 1-2 alkalommal esetleg, erre is kérdezz rá.

A gyakorlati oktatás ugye a vezetés az megint más dolog. Ott tuti az lesz hogy abba a városba fogsz tanulni ahol a vizsga útvonalak lesznek, ha ahol laksz és létezik ilyen akkor lehet csak egy helyi autós iskolánál tudod ezt megtenni, vagy ha az az iskola amit kiszemeltél vállalja hogy ott helyben készít fel és vizsgázhatsz ott ahol vagy ha van erre lehetőség egyáltalán, akkor nyilván maradhatsz. Azért is javaslom hogy tőlük kérdezd meg ha nincs weboldaluk vagy facebook oldaluk ahol ezekről írnak részletesen.

aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az egész tanfolyam alatt csak egyszer voltam benn az irodájukban. Még a beiratkozást is online intéztem, mert betudtam scannelni az aláírt jelentkezési lapokat.

Az az egy alakalom meg a Kresz vizsgára a jelentkezés, hogy melyik nap jó, és aláírni valami papírt.

aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!