Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha reszegen vezetek, szabalyos...

Ha reszegen vezetek, szabalyosan megyek,de hatulrol belem jonnek akkor is en vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
szept. 7. 20:48
 1/7 anonim válasza:
19%
??? Tiltott a részegen vezetés.
szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátulról beléd mennek jellemzően a hátsó a hibás, de te is kapsz az ittas vezetésért.
szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En ugy tudom ha ittad vagy akkor hiaba a masik a hibas akkor is te vagy, ez valid?
szept. 7. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Valid..


haver halt meg motorbalesetben úgy hogy 100% ő volt a hibás.. a vétlen fél már állt a padka mellett amikor belevágódott szemből, de a szonda elszíneződött, onnantól kezdve úgy fogták hogy ő volt a hunyó..

szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged alkoholfogyasztásért meszelnek el. Egy ismerősöm is így bukott le még régen, mikor hátulról telibeverték, és kijöttek a rendőrök.
szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "vagy én, vagy te" alapon működik.


Eleve ráfutásos balesetek 99%-ban nem kell rendőrt hívni, vagy ha ki is jön max felvesz egy jegyzőkönyvet aztán ugyanúgy megy a kék sárga kitöltése.


Ettől függetlenül ha kijön megszondáztathat és akkor balesettől függetlenül ugrik a jogosítvány.

szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ittas vezetésért kap, ami jár, az okés, a balesettől függetlenül. De ettől még ha hátulról belejönnek, miért ne 100%-ban a másik lenne a hibás (ha egyébként egyértelmű az eset.)?
szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!