Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon rossz döntés hitelre...

Nagyon rossz döntés hitelre venni egy első autót?

Figyelt kérdés

Most lett meg a forgalmi vizsgám, szóval már mennék vezetni. A gond ott van, hogy tavaly végeztem az egyetemmel, és az albi a kaucióval és minden egyébbek elvitte az azóta félretett pénzemet.

Hónapokat viszont nem akarok várni, hogy összegyűljön a pénz egy 1 millió körüli autóra, ezért céges hitelen gondolkozom. Nettó 500 ezer a jelenlegi bérem, ebből lejön az albi, de a törlesztő így se jelent problémát. Ami leginkább aggaszt az az, hogy milyen sűrűn kell átlagban költeni az autóra.

Citroen C5 tetszik nagyon, az vab tervben, de ha egy ilyen autóra hülyeség lenne a hitel, akkor természetesen alább adok az igényeimből


szept. 4. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az F Astra-ból szerintem kb lehetetlen rozsdamentes találni. Amúgy is fos. Kelletlen motorok, magas olajfogyasztás (főleg az ecotec), akadós váltó, kemény kuplung...
szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

@21, nyilván nem egy űrtechnika, nem véletlenül olcsó. Viszont baromi tartós, és létezik olyan ami nincs elrohadva, nyilván az ársáv tetejéről. Heti szinten látok ilyeneket hirdetve típusspecifikus csoportban, rendes képekkel alulról-mindenhonnan.


Mit vársz, hogy majd párszázezer forintból Mercedest veszel? Perzse, lehet, ha rosszat akarsz magadnak. Viszont egy Astra F a maga egyszerű valójában relatíve kényelemben elvisz bárhova, a rossz utakat jól tolerálja és kirugózza ami nálunk elég nagy előny, a motorok kelletlenek de el fognak vinni oda ahova menni akarsz, és a 60 lóerős 1.4-en kívül bármelyik tud autópályán kényelmes tempót tartani. A kemény kuplungot nem tudom honnan veszed, a körülbelül 10 Astra F-ből amit vezettem, egyikben sem volt kemény. A váltót pedig megszokod, egyáltalán nem vészes. A magas olajfogyasztás nem "főleg" ecotec, hanem kizárólag ecotec.


Dióhéjban: ha nem értesz hozzá, .... szólsz hozzá.

szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Dióhéjban: be kaphatod! 😀

szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!