Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal használtautóra megér...

Fiatal használtautóra megér felvenni személyi kölcsönt az én esetemben?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves autóm, kb másfél milliót ér. Mivel kicsi, és gyenge autóról van szó, és vannak bajai, lassan lejár a műszaki, arra gondoltam, hogy műszakiztatás után nemsokkal eladom.

A kiszemelt autó egy hetes Golf, max 8 éves, kb 4-4,5 millióért. 2 millió forint személyi kölcsönre gondoltam 2 évre, havonta nagyjából 100 ezret kellene törleszteni. Ebben az esetben eladnám a jelenlegi kocsimat előtte.

Van annyi keresetem, hogy a törlesztés mellett is tudjak félretenni, emiatt is gondolkodom egy relative fiatal autóban, hogy még ne jöjjenek elő egy ideig problémák rajta.

Nektek mi a véleményetek erről?

Habár 2 év múlva már meglenne a pénz rá és nem kell kamatot fizetni pluszban, addig is elment 2 év úgy hogy nem az új autóval közlekedek, és javíthatom a jelenlegit...



aug. 28. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

a 2 millióra olyan 2,5et fogsz visszafizetni kb., gondolom olyan nettó 5-600at kereshetsz.


Hát figyelj, ha megvan mindened, saját lakás stb, miért is ne?


De szerintem ez a 7es golf se lesz olyan hű de bika, meg nagyautó kategória, nem fogja 3x-osát nyújtani a jelenlegi autód kínálta lehetőségeknek. Illetve jóval drágább már ennek a fenntartása. Pláne, ha DSG váltóval vennéd

aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 Jól gondolod:) Nem baj ha nem bika az autó, csak legyen fiatal, kényelmes, pakolható. Néztem már Ceedet, i30at, K Astrat, Octaviát, de a golf jön be eddig a legjobban. Kézi váltós benzinesben gondolkodom, inkább kombiban mint ferdehátúban.

Tudsz amúgy bika, nagyautót ebeb az árban, ilyen korút? Ha igen, ne titkolózz😁

aug. 29. 21:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Kocsira felvenni hitelt, a világ legnagyobb hülyesége!
aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyagilag biztosan nem éri meg
szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!