Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legközelebb hogyan tudom...

Legközelebb hogyan tudom megállapítani, hogy a használtautóban van-e légzsák?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt vettem egy J astrát. Az eladó kérdés nélkül bevallotta, hogy törve volt, de mivel szépen helyre lett hozva, és az ára is jó volt, így nem érdekelt. Nemrég valami irgalmatlan dögszagot fújt a ventillátor, és elvittem szerelőhöz. Ott lebontották az egész müszerfalat, és nem is az ott talát egértetem volt a legnagyobb meglepetés, hanem hogy hiányzott az utasoldali légzsákmodul. Azt is kitalálhatjátok, hogy nem az egér ette meg, erre pedig az a bizonyíték, hogy a hibatárolót is mókolták.


Az eszem megáll, hogy az emberek milyen aljas dolgokat csinálnak, aprópénzért veszélyeztetik mások életét. Csak a szerencsén múllott, hogy ez nem baleset alkalmával derült ki.



júl. 6. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Én úgy szoktam, hogy odaverek egy embereset a kesztyűtartó fölé. Ha van benne kinyílik. Eddig minden esetben arcon vert szóval én még nem találkoztam olyan autóval amiben nincs.
júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a légzsák kinyílt.

Utána helyrehozták, csak a drágább dolgokon spóroltak mint pl. a légzsák és az nem került vissza az autóba.

Kíváncsi lennék, hogy mennyire volt törve. Meglepő, hogy egyesek milyen állapotról képesek összerakni az autót. Csak egy következő balesetnél már baromira nem úgy fog viselkedni mint ahogy azt a gyárban tervezték így a légzsák megléte, nem léte már oly mindegy

júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
Többek között ezért nem veszünk használt autót.
júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!