Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véletlen félre váltottam...

Véletlen félre váltottam lehet-e baja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Véletlen negyedik helyett másodikat tettem, az autó hirtelen lelassult a kuplung végig ki volt nyomva és gyorsan korrigáltam is, azóta haza jöttem, mentem is az autóval viszont nehezebben indult.Nem mentem gyorsan 40 km/h Vajon lett baja ettől a bénázásomtol. Suzukirol van szó
aug. 27. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ennyitől, főleg ha fel sem engedted a kuplungot. A nehezebb indulás az mástól lesz, véletlen egybeesés.
aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még ha fel is engedted volna a kuplungot, 2.-ban 40-nel egyáltalán nem egy extrém eset.
aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 40-nel mentél, akkor kizárt, hogy egy kettesbe váltástól baja legyen, főleg hogy rá sem engedted a kuplungot.

A hirtelen lassulás mondjuk számomra érthetetlen, hiszen elvileg végig kinyomott kuplunggal gurultál.


A nehéz indítás teljesen független ettől.

aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Buszozok, legocsortányabb putrik vannak itt, ha sikerül sebességet beerőltetni lutri, hogy melyik szóval lassan kell visszaengedni a kuplungot, lényeg, én 80-nal 6 helyett 4-et raktam olyat odavágott majd kiestünk a buszból, de semmi baja, az után vagy még 10 alkalommal megtörtént és naponta vagy 20 alkalommal megesik már 4 éve, szóval nyugi,no para.
aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!