Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros forgalmi vizsga...

Motoros forgalmi vizsga meddig tart általában és hogy néz mi?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen Szeged érdekelne, de mindenki tapasztalata érdekel.

aug. 24. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg 50 perc mint egy b jogsi.

Megvannak a vizsgaútvonalak és úgy mentek mint normál órán.

aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vizsgáztam Székesfehérváron, és semmiféle vizsgaútvonalas baromság nem volt. Ráadásul pénteken délután 2-kor vizsgáztam, legnagyobb forgalomban amit megfejelt az eső is.

Kettem vizsgaztunk egyszerre. Vizsgabiztos elkéri a személyiket,meg a motorok papírjait, kitölti a vizsgalapokat amit aztán alá kell írni. Ezután ugyanúgy motorellenőrzés mint rutinvizsgán, de nem kell mondani semmi, csak a végén hogy forgalomra alkalmas.

Induláskor egy fékpróbát elvárnak a kapuban, aztán irány a város, és mondják a fülesre,hogy merre menjetek. Oktató meg megy mögöttetek a vizsgabiztossal. Mi a dugók miatt olyan útvonalon mentünk amerre azelőtt soha, de korábban se követtünk semmiféle vizsgaútvonalat. Vizsga végén visszatértek a közlekedésfelügyeletre, ahol közlik az eredményt.

aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!