Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikorra adják általában a...

Mikorra adják általában a forgalmi vizsga időpontot?

Figyelt kérdés
Ha pl. én dolgozom akkor megtehetik, hogy berakják a vizsgát hétköznap nap közepére? Vagy hétvégén vannak a vizsgák?

2020. okt. 9. 15:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ugye sötétben már nem lehet vezetni, tehát azért maximum 6-7ig be kell fejezni egy nap a vizsgát. Ezért gondolkodom, hogy mi van azokkal, akik dolgoznak mellette.
2020. okt. 9. 15:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Ma kértem időpontot 28.-án vizsgázok reggel 8-kor.
2020. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgaidőpontról egyeztetni szokás, olyan időintervallumba teszik, ami megfelel a tanulónak, oktatónak, de a tanuló részéről is elvárás némi rugalmasság, ha másképpen nem megoldható a vizsga napjára szabadságot kérhet, végül is ő szeretne jogosítványt...

Délután 16 óra után nincs vizsgáztatás még nyáron sem, a vizsgabiztosok nem napi 24 órában dolgoznak, sőt hétvégén sincsenek vizsgák.

A vizsgának protokollja van, a vizsga napján a bejegyzett vizsgázókhoz számítógépen sorsolják a vizsgabiztosokat (addig senki nem tudja, kit vizsgáztat aznap), tehát a hivatalban bent kell lenni a többi dolgozónak is, vizsga után, vagy másnap reggel a vizsgabiztos még visszatér a központba az adatokat számítógépen rögzítik.

Szombat vasárnap munkaszüneti nap van a hivatalban, úgy, mint a többi irodai munkahelyen.

2020. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És 50 perces? Tehát a legkésőbbi időpont mondjuk 15.00?
2020. okt. 9. 16:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 50 perces a vizsga, nyilván az adminisztráció és a műszaki ellenőrzés nem számít bele. Én pl. 14.50-kor vizsgáztam, utolsóként mentem vissza a tanpályára, és az aznapra véget értek a vizsgák.
2020. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legkésöbbi nálunk 14:20.
2020. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első vizsgám 8:30-kor volt (pontosan 2 évvel ezelőtt a mai napon), a második 9:30-kor. A második vizsgám pont egybeesett az egyik zh-mal, de nekem a forgalmi vizsgám fontosabb volt. Azért bementem a zh felére, de koncentrálni már nem tudtam mert nagyon fáradt voltam és akkor már nem is érdekelt annyira, lényeg hogy a forgalmin átmentem :) Nem tudom milyen munkahelyed van, de egyszeri alkalmat biztos meg lehet oldani. Szerintem az fontosabb szempont hogy mikor mekkora forgalom van.
2020. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mit ajánlotok forgalom szempontjából?
2020. okt. 11. 09:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érted, időpont szempontjából? Ez szerintem teljesen kiszámíthatatlan, és egyáltalán nem biztos, hogy nehezebb kis forgalomban menni, mint nagyobban (és fordítva), mert váratlan helyzetek itt is, ott is akadhatnak. Minden vezetés más és más, nincs sablon vezetés, mert mindig mások a körülmények. Ezt én is tapasztaltam, pont a vizsgán volt 1-2 olyan akadály, ami korâbban nem, mindez gyér forgalomban.
2020. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm a hasznos válaszokat!!
2020. okt. 11. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!