Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általában mennyi idő után...

Általában mennyi idő után lehet menni forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Közvetlenül a teljesített kötelező vezetési óraszám után
2015. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

29 óra és 580 km után. Minimum.

Hogy ezt mennyi idő alatt csinálod meg, az tőled és az oktató idejétől függ.


Heti 4 órával számolva (azért csak ennyivel, mert szerintem nem feltétlen jó, ha a tanár mindig ráér... akkor el kell azon gondolkodni, hogy vajon miért? Miért nincs tanulója) szűk 2 hónap, és akkor nem kell plusz órát venni.

2015. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többnyire 2-3 hónap alatt (maximum) lezajlik az egész folyamat, a kreszvizsgától a forgalmiig. Én mondjuk ezt túl gyorsnak tartom... egy 17 éves gyerek vezet 30 órát felügyelet alatt, és már ott is a kezében a jogosítvány, mehet, amerre akar. Aztán csodálkoznak, hogy annyi baleset van, és annyi fiatal töri össze magát, vagy mást. Na de ez van, a lényeg, hogy roppant gyorsan meg lehet szerezni a jogsit.
2015. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29 óra után lehet a legkorábban, de csak akkor van értelme, ha te is meg az oktatód is úgy érzitek, hogy eléggé felkészültél. 29 óra a minimum, ez elég kevés, általában csak azoknak sikerül, akik vagy vezettek már előtte is, vagy baromi nagy szerencséjük van. Lehet pótórákat venni, sokan élnek is vele, és ebben semmi ciki nincs! Én a 30. órámon elsőre átmentem, bár vezettem már előtte elég sokat. Volt viszont olyan ismerősöm, aki csak 60 óra után ment vizsgázni, és hibátlanul sikerült neki. Azóta már több ezer km van mögötte, balesetmentesen.
2015. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!