Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy félek?

Normális hogy félek?

Figyelt kérdés

Kb 1eve van jogsim de autopalyan,autouton nem voltam meg sose es igy nem merek elindulni olyan helyekre ahol ott kell menni,felek tole mivan ha valamit el rontok?

Hogy tudom ezt lekuzdeni? Varosban nincsen baj igazabol(szolnok) de ezektol felek meg a masik hogy este nem latok (szemuveges vagyok) illetve latok de az autok lampaja kivakit folyamatosan es ez igy balesetveszelyes


aug. 19. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy lett jogsid, ha sose voltál autópályán vagy autóúton? Kötelező, ugyanúgy, mint az éjszakai vezetési gyakorlat.

Ha este nem látsz megfelelően, akkor eleve az alkalmasságit se kaphattad volna meg...

Normális, hogy félsz, így inkább ne is vezess.

aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Eleinte párommal cseréltünk autópályán hazafelé (kb. félúton én vezettem haza), amíg meg nem szoktam. Ha ismeretlen helyre megyek, engem megnyugtat, ha valaki van velem. Egy próbát megér, testvér, szülő, pár, bárki menjen veled :)
aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Éjszakai vezetés és szemüveg.. nekem is kell néha a szemüveg, főleg este. Ezt is megszokod. Megtanulod, hogy ne a szembejövő lámpájára koncentrálj, csak ne add fel
aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért ez így elég súlyos.

Valójában az autópálya a legegyszerűbb az összes közlekedési szituációból. Ha ezt nem tudod helyretenni fejben, akkor vegyél plusz órákat

aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

"Hogy lett jogsid, ha sose voltál autópályán vagy autóúton? Kötelező, ugyanúgy, mint az éjszakai vezetési gyakorlat.


Ha este nem látsz megfelelően, akkor eleve az alkalmasságit se kaphattad volna meg...


Normális, hogy félsz, így inkább ne is vezess."



Aha, mesélj még. Hozzánk a legközelebbi autóút, pálya 200km. éjszaka pedig alszik az oktató. Amúgy is vicc lenne egy kört vezetni éjszaka, autópályán, nappal.

aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Miért lenne vicc? Nálunk is volt egy pályázás, meg hajnalban is voltunk vezetni, amikor még szürkült, beírta éjszakainak, de legalább egy minimális gyakorlás volt, hogyan kell a lámpákat használni pl.
aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5, Vicc vagy sem, kötelező.
aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Hogy lett jogsid, ha sose voltál autópályán vagy autóúton? Kötelező, ugyanúgy, mint az éjszakai vezetési gyakorlat."


Na nálam ez úgy ment, hogy vezettem lakott területen kívül, egyszer csak rámüvöltött az oktatóm, hogy csukjam be a szemem.


Nem értettem, persze szolídan üvöltve megkért, hogy ne vitatkozzak.


Mondom biztos tudja a vén hülye, hogy mit akar, becsuktam a szemem.

Eltelt pár másodperc szólt, hogy nyissam ki a szemem.

Kérdezem tőle ez mi volt? Mondja, ez volt az éjszakai vezetés!


Szóval ennyire veszik ezt komolyan!

aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem voltam, sem éjszakain, sem autópályán míg tanuló vezető voltam. Közölte, hogy pl. “na oké mára beírtam az éjszakait “. Ennyi
aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!